Adéla Třetinová – Uzdravila jsem se z alergií, chronické rýmy a z velké části i astma!

Zdravíme vás u nového článku! Dnes jsme si pro vás připravili rozhovor s Adélou, která se stejně jako my věnuje zdravému životnímu stylu a osobnímu rozvoji. Adéla se díky změně životního stylu a změně myšlení vyléčila z hodně problémů, které si nesla již od dětství. O jejím příběhu vyléčení, o její lásce k meditacím a spoustě dalšího si můžete nyní přečíst! 🙂 Pokud si totiž řešíte stejně jako dříve ona alergie, kožní problémy a astma, tak zde najdete recept na to, jak tyto neduhy úspěšně překonat…

Kdo je Adéla?

Adéla se už téměř 6 let věnuje zdravému životnímu stylu a třetím rokem se věnuje i osobnímu rozvoji. Říká, že je potřeba se věnovat jak tělu fyzickému, tak i tomu mentálnímu. Proč? Protože vy můžete zdravě jíst a hýbat se, ale pokud nejste šťastní, tak to není ono. A naopak pokud se jen duchovně rozvíjíte, ale dáváte do sebe spoustu cukru, tak to také není to pravé… Proto rozvoj fyzického těla i duchovního! 🙂

Adéla Třetinová

Jak tuto filozofii předává ostatním?

Adéla na sociálních sítích motivuje lidi k tomuto způsobu žití. Dále má online programy a další online produkty skrz které to mohou ostatní úspěšně aplikovat do praxe a také začít žít zdravě a spokojeně. Její online program Spokojená ve svém těle je jen pro ženy a učí ženy, jak díky změně myšlení, stravování a správnému cvičení mohou i ony být spokojené ve svém těle. Ale také zdravé a fit. Online program Promedituj se ke štěstí je jak pro ženy, tak i pro muže. Jedná se o program vedených meditací vytvořených přímo Adélou, díky kterým můžete žít úplně nový život. Život více v klidu, radosti a vnitřního naplnění.

Honza zmiňuje doktora Joe Dispenzu, který se zabývá právě meditacemi a tvorbou nové reality. Adéla s Honzou souhlasí a prozradila nám, že Joe Dispenza je pro ní velký vzor a doporučuje jeho knihu ,,Zbavte se zvyku být sami sebou“. V této knize známý doktor učí o tom, jak se odprostit od naší minulosti a začít si úspěšně tvořit novou budoucnost. Než si ale pořídíte jeho knihu, tak si můžete najít na YouTube jeho přednášky, které byly přeloženy do českého jazyka.

Jak se k meditacím vlastně dostala?

Všechno to začalo osobním rozvojem, když si před téměř třemi lety začala pokládat otázky, proč se jí děje něco, co nechce a co má vlastně dělat. Dostala se jí do rukou kniha ,,Mnich, který prodal své ferrari“, kterou to všechno začalo. Postupně se stal osobní rozvoj její velkou vášní a začala i meditovat. Začala s nimi tak, že si zavřela oči a zaměřovala se na nádech a výdech. V ten moment začala pociťovat, že to je krásný pocit a že jí to pomáhá. Vnímala tu energii v těle a to napojení – na zdroj, Vesmír, božství… Taky popisuje, že když vnímá tu energii, tak ji to velmi podporuje, protože vnímá, že nikdy není sama a cítí proud lásky. ♥

Adéla pokračovala dál v meditacích a řekla nám, že jak byla na jaře první karanténa, tak zkusila jen tak „náhodně“ (nic není přece náhoda) 😀 nahrát vedenou meditaci na YouTube. Tato meditace před spaním měla a stále má velký úspěch. Lidé se jí začali ozývat, že se jim líbí její hlas, že je to uklidňuje, že to poslouchají každý den, a tak se rozhodla nahrát další meditace. Poté se rozhodla udělat již zmíněný online program meditací. 🙂

uzdravení, vyléčení

A teď k uzdravení! Jak se Adéla vyléčila?

V jejím dětství diagnostikovali Adéle astma. Klasicky jí řekli, že musí brát léky. A taky jí sdělili, že astmatici mívají i alergie, takže určitě bude mít i nějaké alergie. Udělali jí testy, řekli, že má alergii na psy, na kočky, na prach a na dalších xxx věcí a i na tohle jí předepsali léky. Popisuje, že její dětství bylo plné zánětů průdušek a problémů s alergií, ke které se přidala chronická rýma. Smrkala každý den, často pšikala a měla oteklé oči. Tohle se táhlo celé její dětství a i v jejím dospívání.

Zlom přišel v jejich sedmnácti letech, kdy dostala impuls, že chce změnit svou postavu a být spokojenější. A tak začala ze dne na den běhat, cvičit a přestala jíst sladkosti, které do té doby jedla v obrovském množství. Říká, že chtěla začít cvičit a jíst zdravěji již dřív, ale nemohla se k tomu dokopat. Ale tehdy, po jejich sedmnáctých narozeninách, to udělala jinak. Napsala si do svého diáře, že přestane jíst čokoládu a že začne s pohybem. Napsala si tento CÍL, udělala ROZHODNUTÍ a PUSTILA SE DO TOHO! Popisuje, že se to stalo její vášní. Taky říká, že spoustu lidí se k tomuto nemůže dokopat, ale jí se to tehdy snadno podařilo. Je to podle ní z toho důvodu, že každý jsme individuální, každý si máme projít ještě různými lekcemi, každý máme jiné načasování… Taky věří, že se jí to povedlo z toho důvodu, protože to bere jako součástí svého poslání, a proto se to mělo tak odehrát.

Takhle to tedy bylo…

Po půl roce zdravého životního stylu si všimla, že již nesmrká, že nemá alergie, že se jí lépe dýchá! Tehdy to nepřisuzovala tomuto životnímu stylu, protože jejím cílem byla především fit postava. Každopádně na její cestě zdravého stravování a cvičení se začala těmto tématům více a více věnovat. Díky tomu se pak naučila, že naše strava a celkově náš životní styl nesmírně ovlivňuje naše zdraví! Že právě zdravá strava uzdravila její ,,mikrobiom“, o kterém jsme se zmínili již ve spoustě článků. A když jej uzdravila, tak se to projevilo na její imunitě a na jejím zdraví. Když váš mikrobiom totiž není v pořádku, tak můžete trpět na alergie, kožní problémy, záněty a spoustu dalšího.

Díky pohybu se jí vyplavovaly endorfiny – hormony štěstí a také rozproudila lymfu v jejím těle. Také to byla ale psychika, která pomohla k jejímu vyléčení. Už totiž nebyla hromádka neštěstí, která nemá režim a spí do oběda. Měla určitý režim, dosáhla svých cílů a zlepšila tak své sebevědomí. A jak už asi víte z našich předchozích článků, tak naše myšlení a emoce neskutečně ovlivňují naše zdraví. A v rámci těch emocí se pojďme pobavit ještě o jejím astmatu, které se jí stále vracelo…

Emoce = nemoce!

Adéla nám řekla, že měla před nějakou dobou ještě astmatický záchvat. Po tomto záchvatu se rozhodla, že své astma již napořád vyléčí! Proto se pustila do práce ne jen na svém fyzickém těle, ale také na emočním těle. Pustila se ještě více do meditací, kde si právě představovala její již ZDRAVÉ JÁ. Začala se zabývat psychosomatikou a prací s emocemi. Prozradila nám, že tam je ještě kousek jejího astma, který je potřeba doléčit, ale že věří, že se jí to podaří.

Dále na své cestě potkala osoby, které jí pomohly s léčením. Pokládaly jí otázky, díky kterým v sobě našla odpovědi na to, co to její astma vlastně vůbec v dětství způsobilo. Jaké emoce či jaké chování astma vyvolalo. Co jí začalo v tom dětství dusit. Každá nemoc je totiž způsobená určitou emocí! Děje se to tak, že se nám může během života přihodit určitý zážitek či dokonce trauma, které v nás vyvolá nějakou emoci. Pokud tato emoce není zpracovaná, tak může způsobit nemoc… Adéla nám prozradila, že na hrudi ji dusily určité emoce, které tam vznikly v jejím dětství a chránily ji před tím, aby byla sama sebou, aby se projevovala svobodně. Proto pracovala a stále pracuje na zpracovaní a přijetí těchto emocí a také na změně chování a návyků. Aby se chovala už jako zdravá.

Akné a ekzém

To ale není všechno! Na její cestě ji potkaly i kožní problémy. Tímto si prošla teprve nedáno, i když se už dlouho zdravě stravuje a žije celkově zdravě. Jak je to tedy možné, že se u ní tohle vyskytlo? I když jedla zdravě, tak to nebylo úplně ono. Jedla i zpracované potraviny, uzeniny a často kaiserky – které vůbec nejsou tím pravým kvalitním celozrnným pečivem. Proto se rozhodla jít více do hloubky! Začala jíst celistvé a kvalitní potraviny. Dbala i na vnější prostředí, takže začala používat přírodní kosmetiku a ekologickou domácnost. A také pracovala na sebepřijetí, jelikož kožní problémy jsou vždy známkou toho, že něco na sobě nepřijímáte. A ty pupínky na obličeji vám to takto dávají najevo.

Proč se nedaří?

Radek se zeptal Adély na příspěvek, který nedávno zveřejňovala na jejím Instagramu. V tomto příspěvku psala o tom, že se už delší dobu snaží dosáhnout svých cílů a být úspěšná v tom, co šíří do světa. A i když pracuje na svém mindsetu, vizualizuje, medituje, tak stále není tam, kde by si představovala. Spoustu lidí jí na tento příspěvek zareagovalo a ztotožnilo se s tím. Čím to tedy je? Jak je možné, že i když lidé pracují na svých cílech, makají i na osobním rozvoji, tak ještě nejsou v cíli?

Podle Adély to má více příčin. První příčinou je prý to, že daná životní lekce má určitý smysl. Že tato lekce se nám děje z toho důvodu, abychom se díky ní něčemu naučili. Že určité překážky na naší cestě jsou, abychom díky nim mohli poznat, kdo doopravdy jsme a mohli se stát silnější osobností. Zároveň v každé překážce můžete nalézt dar. Právě to, co vás to má naučit, co vám to předalo a tak dále. Další věcí je, že na to možná moc tlačíte a dáváte vaši energii spíš do toho, co nechcete. Že se zaměřujete na to, že danou věc stále nemáte, že ještě nejste v cíli a to vysíláte do vašeho života, a proto se to takto manifestuje, že v tom cíli ještě nejste. A poslední věcí je, že se mnohdy honíme za cíli, které nemusí být naše. Jsou to cíle, které nám stanovila společnost či rodina. Z toho důvodu se vám tyto cíle nemusí plnit, protože nejdou doopravdy z vašeho srdce.

Adéla nám řekla, že zdravý životní styl a osobní rozvoj je pro ní životní náplní a bere to jako součást jejího poslání. Je ale prý otevřená myšlence, že tu může být něco dalšího či dokonce většího, co může ostatním předávat. Každopádně ji to moc baví inspirovat a motivovat lidi ke zdraví, ke spokojenosti, k radosti a k lásce.

Závěrečné otázky pro Adélu

1. Co je pro tebe nejdůležitější životní hodnota? Pro mě je to svoboda. Samozřejmě i zdraví, láska, čas a rodina. Ale jako první mě napadla svoboda. Protože vím, že moje duše je taková, že potřebuje svobodu. Protože když jste svobodní, tak můžete dělat to, co chcete. To, co vás baví. Když ale tu svobodu nemáte, tak se cítíte svázaní…

2. Tvá každodenní aktivita/rituál, který praktikuješ opravdu každý den? Je to určitě můj ranní rituál. Ráno si dám meditaci, zaměřím se na své cíle a poté si dám jógu, která mi dodá po ránu opravdu hodně energie. Pak jdu pod ledovou sprchu, ale poslední dobou, jak je venku více zima, tak je to spíš chladná sprcha. 😀 Dále následuje vlažná voda s citrónem a po ní zdravá snídaně s kafíčkem. Je to úplně rozdíl, když uděláte tento ranní rituál, než když vstanete v 10 hodin dopoledne a jdete jako první na mobil, kde čtete třeba něco negativního a potom si dáte na snídani třeba chleba s párkem.

3. Kdybys mohla cokoli, co bys udělala? Kdybych mohla cokoli, tak bych cestovala. Byla bych u moře a poznávala bych více svět. To je to první, co mi přišlo na mysl.

4. S kým by ses chtěla potkat, kdybys měla stroj času? Jako nevím, ale asi někde k pyramidám, k vyspělým civilizacím! Chtěla bych k lidem z vyspělých civilizací a zeptala bych se jich, jak postavili pyramidy a ať mě naučí jejich schopnosti. 😀

5. Co bys chtěla vzkázat našim posluchačům? Ať o sebe pečují, ať jí zdravě, ať mají pohyb. Hlavně ženy, ať se mají rády. Ať se starají o své tělo i o svou psychiku. Protože my ženy jsme hodně emoční bytosti a je potřeba pracovat na své psychice. Ale zkrátka všichni, ženy i muži, pečujte o sebe, abyste byli spokojení jak v těle, tak i na duši. A druhá věc – vytrvejte! Ať už chcete zhubnout, přibrat, rozjet svůj byznys, přitáhnout si nějakého partnera nebo cestovat nebo cokoli, tak prostě vytrvejte a věřte, že se vám to splní, když vytrváte. Abych to shrnula, tak ať jste zdraví, ale ať si plníte i vaše cíle. Ať žijete takový zdravý a naplněný život! 🙂

6. Kde tě posluchači najdou? Nejvíce mě najdete na mém Instagramu, kde často sdílím příspěvky a recepty. Dále na YouTube, kde najdete má videa a vedené meditace. Mé online programy najdete ZDE na mém webu. Na mém webu si také můžete stáhnout můj E-book ZDARMA, kde si můžete ještě více přečíst o mém příběhu a o všem, co mě dostalo OD NEMOCI K RADOSTI.

Kontakty na nás:

Jmenuji se Adéla Třetinová a mou vášní je zdravý životní styl a osobní rozvoj. Inspiruji lidi k péči o své tělo, k rozvíjení mysli a k naslouchání svého srdce. Na základě toho vznikly online programy Promedituj se ke štěstí a Spokojená ve svém těle, které najdete na mých webových stránkách.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.