AKTUÁLNĚ PRACUJEME NA AKTUALIZACI A VYLEPŠENÍ NAŠEHO ONLINE PROGRAMU BUĎ FIT, TUDÍŽ JSME ZASTAVILI PRODEJ AKTUÁLNÍ VERZE. :-)

BUĎ FIT!

Při zanechání emailu tě budeme informovat o výhodné předprodejní ceně (až o 50% levnější).

V tomto online programu se naučíš vše o základech výživy, získáš jídělníček od experta v oboru a naučíš se silově zlepšovat v kalistenice a cvičit s vlatním tělem kdekoliv a kdykoliv.

ZANECH NÁM EMAIL A ZÍSKEJ TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU

(program bude v předprodeji koncem roku 2020)

Kdybyste měli program, který by vám zajistil silné, vyživené a energetické tělo, následovali byste ho?

 

Zadejte email a pošleme vám nabídku s tou nejlepší cenou! :-)

Získejte silné a zdravé tělo s využítím tréninku Kalisteniky a flexibilním jídelníčkem v zbrusu novém online kurzu

Nedaří se vám zhubnout nebo mít více energie? 

 

Nevíte, jak cvičit tak, abyste se zlepšovali?

 

Chcete žít a jíst zdravě, ale nemáte motivaci?

 

Nechcete chodit do fitka a zvedat činky?

V naší praxi s našimi klienty jsme si všimli, že většina z nich řeší ten samý problém. Problém s tím, jak vydržet u nějakého programu na cvičení nebo stravu a to s pocitem, že je to doopravdy baví. Bez nechuti pokračovat a přemlouvání se. 

Ano, je pravda že ze záčátku to může být velmi složité. Začít cvičit a zdravěji jíst. Naše návyky jsou hluboce zakořeněny a můžeme si je nosit jako kámen už dlouhá léta. Veřte nám však, že se to dá.

Nyní nám dovolte zeptat se:

 • Co kdyby jste měli tréninkový plán, u kterého by šlo cvičit doma nebo v garáži, a po kterém byste cítili, jak vám narůstá síla, flexibilita a zlepšuje se celkově pohyblivost a robustnost vašeho těla?
 • Co kdyby jste dlouhodobě dokázali jíst zdravěji než doposud, ale stále by byl prostor dát si vaše oblíbené jídla?
 • Co kdyby jste se konečně cítili ve svém těle skvěle a plní energie?

Pohyb a zdravé stravování je základ života

Kdo to však opravdu dodržuje? Většinou se každý snaží najít nějakou rychlou "pilulku" jak dosáhnout perfektního zdraví a síly. Chápeme to, každý se chce cítit ve svém těle dobře. Můžeme vymýšlet ty nejlepší nápady, můžeme chtít cestovat po světe, dávát lidem radost, ale to vše jen v případě, že jsme zdravý a naše tělo funguje jak má.

Jak se říka ,,Nejprve zachraň sebe a až potom pomáhej ostatním" 

Jak můžeme normálně fungovat, pokud nás stále bolí záda, nohy a trápí nás pálení žáhy?

Jak se máme cítit ve svém těle dobře, když máme nadváhu a nemůžeme si pomoct přestat jíst nezdravé jídlo.

Jak máme správně cvičit, když je všude na internetu milion videí, ale nic, co by mě dlouhodobě bavilo a fungovalo?

To jsou otázky, který si v nějaké fázi života kladl snad úplně každý...

Nemusíte se však trápit a nadávat na sebe..nejste v tom samy

Osobní příběh trenéra Radka Bárty

I já jsem si v jisté fázi života procházel podobným obdobím. Bylo mi 16 let a já se trápil, protože jsem byl dost obézní kluk. Nedokázal jsem se přinutit k žádné aktivitě, protože jsem prostě neměl energii. Na střední jsem se styděl za svojě tělo a došlo to do fáze, kdy jsem si řekl dost! Takhle už žít nechci...

Musel jsem se změnit. Něco ve mně mě donutilo začit se více hýbat. Našel jsem si nedalekou posilovnu a začal jí pravidelně navštěvovat. Nebyl to žádný med. Nevědel jsem jak mám cvičit, co mám prešně dělat abych si neublížil. Po roce cvičení jsem dost zhubnul a nabral první svalovou hmotu. V té době jsem hodně řešil i stravu a pracoval na svém těle víc, než kdykoliv dřív :) Někdy jsem to i docela přeháněl, hlavne co se týče tréninku a způsobil jsem si několik chronických zranění.

V ten moment mi do života přišlo něco úžasného. Byla to Kalistenika. Česky by se tomu dalo nazývat cvičení s vlastním tělem a v latině zase krása a síla. Tento sport mi dal obrovský smysl, protože u něj potřebujete jen vlastní tělo a je to nejvíce prirozená cesta k rozvoji síly těla.

Začala tak moje nová cesta. Když se teď ohlídnu 6 let zpátky, tak musím říct, že největší AHA jsem dostal až poté, co jsem si uvědomil, že sice musím mít nějaký plán a metody, které mě pomáhájí dostat se do bodu kde chci být, ale zároveň to musí být naprosto JEDNODUCHÝ a MUSÍ MĚ TO BAVIT :)

Inspirací, zkušenostmi a testováním na vlastním těle a práci s klienty jsem se dostal do fáze, kdy dokážu druhým s tréninkem a cvičením pomoct. :)

Je zde ale jedno velké ALE... Vetšina lidí sice nějakým způsobem cvičí, ALE zapomíná na jednu důležitou oblast a tou je VÝŽIVA.

VÝŽIVA je velice důležitá pro naše tělo a celkové zdraví. Pokud budeme mít vyváženou a pestrou stravu s dostatečným kalorickým příjmem, tak se budeme cítit plní energie a naše tělo bude mít dostatek všech potřebných makroživin (bílkoviny, sacharidy, tuky) i mikroživin (minerály, vitamíny, antioxidanty, atd.). 

Bohužel v této uspěchané době, kdy se stravujeme převážně v restauracích nebo si kupujeme průmyslově zpracované potraviny, naše tělo nemá dostatek "paliva", aby mohlo správně fungovat! Po nějaké době (kdy se cítíme relativně zdraví) příjdou první malé zdravotní komplikace, kterých si většinou moc nevšímáme a následujou další a další, až vše vyústí v závažnější nemoc, cukrovku, kardiovaskulární problémy, záněty, atd.

Pokud se ale budeme stravovat převážně ze skutečných potravin (které nejsou průmyslově zpracované, nebo jen minimálně), dostatečně pít "obyčejnou" vodu, do toho se pravidelně hýbata a odpočívat, dostaneme se do stavu, kdy je naše tělo dostatečně vyživené, správně funguje a my se CÍTÍME SKVĚLE!

Nesmíme samozřejmě zapomenout na pár zásad, jako je dostatek bílkovin ve stravě, jíst převážně komplexní sacharidy, mít kvalitní tuky, bez kterých by neprobíhaly určité metabolické děje v těle, dostatek vlákniny, aby správně fungoval náš trávicí systém a hlavně aby měl náš MIKROBIOM (který je důležitý pro náš imunitní systém) "potravu" pro sebe!

Hodně lidí se snaží stravovat "zdravě", ale přitom například zbytečně vynechávají určitou kategorii potravin (pečivo, ovoce, atd.), mají nedostatek bílkovin, nedostatek potřebné denní energie ze stravy nebo naopak příliš (pak se diví, že přibírají i při "zdravém" stravování...) a k tomu všemu je to ještě stresuje, že si nemůžou dát své oblíbené jídlo! Přitom si můžeme při správných poměrech makroživin a správném kalorickém denním příjmu dopřát i jídla, kterých se nechceme vzdát :) 

Cílem je naučit lidi složit si takový jídelníček, který je vyvážený, pestrý, chutný a cítí se u něho radostně! Není to žádná raketová věda, jen chce dodržovat pár pravidel!

,,Všechno jde, když se chce"

Faktem je, že pokud dokážeme skloubit jak správný trénink, tak i stravu dosáhneme úžasných výsledků. Teď už víte, že jak správný trénink, tak i strava je velmi důležitá proto, abysme se cítili dobře!

Proto jsme spojili trénink KALISTENIKY, kde hlavní výhody jsou:

Cvičení s využítím váhy vlastního těla si nevyžaduje téměr žádné vybavení

Cvičení s využítím váhy vlastního těla rozvíjí funkční atletické schopnosti

Cvičení s využítím váhy vlastního těla maximálně zvyšuje sílu

Cvičení s využítím váhy vlastního těla celoživotní chrání a posiluje klouby

Cvičení s využítím váhy vlastního těla rychle rozvíjí tělo k dokonalosti a přirozenosti

Cvičení s využítím váhy vlastního těla normalizuje a upravuje hladinu vašeho tělesného tuku

 

a ZDRAVOU STRAVU, u které hlavní výhody jsou:

Zdravá strava hraje důležitou roli ve správném vývoji našeho těla, ale také podporuje naší mysl

Zdravá strava je velmi důležitá pro správnou výživu našeho těla, ale také přispívá k prevenci proti různým nemocem

Zdravá strava nám pomáhá s kontrolou hmotnosti a je prevencí obezity

Zdravá strava navozuje pocit pohody, protože mastná a nezdravá jídla zhoršují trávení, někdy způsobují i nevolnost, člověk se cítí celkově špatně

Zdravá strava obsahuje taky spoustu důležitých vitamínů a minerálů (např. vitamín C, vitamín B. železo apod.), které jsou pro organismus velmi důležité v oblasti posilování imunitního systému.

Zdravá vyvážená strava nám dodává dostatek energie pro naše denní aktivity a prospívá velice důležitému mikrobiomu v našem střevě.

A to je důvod, proč vznikl

online program

 

BUĎ FIT 

 

Který spojuje cvičení s vlastním tělem a zdravou výživu

 

AKTUÁLNĚ PRACUJEME NA PŘEDĚLÁVCE KURZU, ZANECH NÁM MAIL A DÁME TI VEDĚT S PŘEDPRODEJNÍ NABÍDKOU

V jednoduchosti je síla

Díky naším mnoholetým zkušenostem jsme se rozhodli společnými silami vytvořit program, který vám ukáže jak efektivně cvičit a zdravěji jíst. Sdílíme svůj ověřený systém, který již nyní pomáhá spoustě lidem k lepším výsledkům.

Náš online program se skládá ze dvou základních pilířů - Cvičení a Výživa. V modulu cvičení se naučite základy Kalisteniky. Po úspěšném absolvování programu budete experty v 6ti základních cvicích - Kliku, Mostu, Dřepu, Shybu, Kliku ve stojce a Přednožení. Celý trénink dostanete ve formě videolekcí, kde se naučíte správnou techniku cviků. Dostanete také tréninkový plán, který si vytisknete a můžete začít cvičit.

V modulu výživa zjistítě, co stojí za tím, abysme cítili opravdově zdraví! Naučíte se vše o základech výživy a díky flexibilním jídelníčkům si vytvoříte svůj styl stravování, který vám sedí nejvíce. 

Trénink Buď Fit obsahuje:

Uzavřená Členská sekce na webu

Zde najdete všechny video lekce, členská sekce je určená jak pro mobil, tak PC

11 Video-tréninků

jak na správnou techniku u základních cviků a strečink s vlastním tělem

Předvytvořený tréninkový plán

Graficky znázorněný tr.plán pro úplné začátečníky i pokročilejší cvičence

6 Video-lekcí

Zdraví a správná výživa

Flexibilní jídelníček + 300 receptů

Graficky znázorněný flex. jídelníček pro každého podle vypočítaného kalorického příjmu

Přístup do FB skupiny

Kde budeme odpovídat na vaše dotazy, dozvíte se všechny aktuality a najdete zde také celou komunitu Magie Života

Ale hlavně, po absolvování tréninku budete schopni:

 1.  Samy si sestavit tréninkový silový plán s vlastním tělem
 2.  Budete znát většinu základních cviků a jejich správné provedení
 3.  Zvládnete perfetkně cviky jako je Shyb, Klik, Most, Dřep, Stojka a Přednožení.
 4.  Naučite se vše o základech zdravého stravování
 5.  Získáte jídelníček od experta na výživu, který vás dostane k vašemu vysněnému tělu
 6.  Budete schopni si úplně samy vytvořit jídelníček na míru

V přístích týdnech budete vědět o tréninku kalisteniky a výživě více, než většina naší populace

Nečekejte nudnou teorii, po absolvování všech lekcí, které je potřeba projít už vše zavísí na vaší akci. Faktem je, že vše co vám náš program předá jsme si samy oveřili na našich tělech a klientech.

Na rozdíl od mnohých trenérů a koučů se snažíme vše co nejvíce zjednodušit, ale přitom zachovat kvalitu. Budete tak ohromeni, jak málo může stačit pro opravdové výsledky.

Aktuálně investujeme spousty času a energie do vyvíjení co nejlepších tréninků a výživy. Můžete tak na 100% očekávat vše, co samy používáme.

Autoři tohoto online kurzu

Radek a Honza

Oba dva jsme dlouholetí nadšenci do cvičení a zdravého životního stylu. Radek se primárně zaměřuje na cvičení kalisteniky na venkovích hřístích, ale i doma a Honza se věnuje své práci v Litomyšli, kde pomáhá klientům k lepšímu zdraví. 

Radek má super promyšlený tréninky, při kterých si začátečník i pokročilý najde to svoje. Radek je ale hlavně super trenér, dokáže uzpůsobit trénink ve skupinové lekci každému na míru cvičit s ním je radost (ale někdy i pot a slzy, to když ti dá na konci tréninku "za odměnu" 30 angličáků). Cvič s Radkem!
Zuzana Novotná
Spolupracuji s Honzou a patří mu můj opravdu velký dík. Nejen, že jsem se naučila jinak nakupovat, jinak jíst, ale hlavně – ono to funguje. Někdy pomaleji, jindy zase rychleji, ale funguje. S čistým svědomím doporučuji všem, co se sebou chtějí něco udělat a to na stálo, ne jen do následného jojo efektu, jak je to při různých dietách.
Petra

Co získáte:

 • Přístup do uzavřené FB skupiny pro podporu komunity Magie života
 • Členskou sekci na webu, která podporuje PC a Telefon
 •  11 video-tréninků o tom, jak na správnou techniku u základních cviků a strečink kalisteniky
 •  Graficky znázorněný tréninkový plán pro úplné začátečníky až po pokročilejší cvičence
 •  6 video-lekcí o správné výživě
 •  Graficky znázorněný flexibilní jídelníček pro každého + 300 receptů
 •  Živé vysílání, kde budeme odpovídat na vaše dotazy a "trénovat vás" online

 

Rozhodnutí je jen na vás..

 

 Staňte se účastníkem našeho online programu BUĎ FIT a získejte tělo, na které budete hrdí.

Věříme, že vám náš online program velmi pomuže...

Vstupte do programu, projděte si ho a odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vyplatila, tak vám celou částku do 30ti dnů vrátíme bez jakéhokoliv udání důvodu..

Vstupem do kurzu získáte:

Uzavřená FB skupina

Zde budou probíhat všechny videolekce a živá vysílání

11 Video-tréninků

jak na správnou projít cvičebním program a ukážeme si techniku u základních cviků a strečink s vlastním tělem

Předvytvořený tréninkový plán

Graficky znázorněný tréninkový plán pro úplné začátečníky i pokročilejší cvičence

6 Video-lekcí

Zdraví a správnná výživa

Flexibilní jídelníček + 300 receptů

Graficky znázorněný flex. jídelníček pro každého podle vypočítaného kalorického příjmu

Pravidelná živá vysílání

Kde budeme odpovídat na vaše dotazy a konzultovat online

ANO

jsem připraven odstartovat mou cestu za zdravým životním stylem

ANO

chci cvičit pro silné a zdravé tělo ve kterém se budu cítit skvěle!

ANO

mám na to jíst zdravě, pokud mě bude stravování a výživa bavit

 

Pokud je to tak, ZAREGISTRUJTE SE PRO PŘEDPRODEJ

Kdo je Jan Jiráň

Výživový poradce, kouč zdravého životního stylu a fitness trenér

Mým cílem je naučit Vás sestavit si vlastní jídelníček přesně podle Vaších potřeb a zdravě se pohybovat. Jak toho dosáhneme? Postupně. Hlavně se společně budeme snažit přizpůsobit co nejvíce Vaším požadavkům a možnostem.

Kdo je Radek Bárta

Trenér kalisteniky, nadšenec do pohybu s vlastním tělem

Věřím, že každý se může cítit ve svém těle skvěle. Snažím se inspirovat lidi k pohybu s vlastním tělem, protože vím, že je to ta nejpřirozenější cesta. Z těchto principů pak skládám efektivní tréninky, které posilují celé tělo a budují funkční sílu.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Jak dlouho mi zabere, než uvidím výsledky?

Vše záleží ná Vás, jak poctivě a pravidelně budete cvičit a zdravě se stravovat. Výsledky můžou přijít rychle, pokud budete vytrvalý a řídit se dle pokynů v kurzu!

Co když nemám moc peněz, budu si moct dovolit jíst zdravě?

Zdravá strava neznamená, že stojí víc než "běžné stravování". Pokud máme nevyváženou stravu, tak většinou zbytečně utrácíme peníze za nezdravé potraviny, fast food, cukrovinky, atd. Pokud ale máme vyživené tělo z pestrého stravování, tak nás ve většině případech opustí tyto"neřesti". Finančně pak jsme na stejné úrovni a nestojí nás zdravé stravování více peněz.

Mám problém s pohybovým aparátem, budu moct podle programu cvičit?

V kalistenice je největší výhoda jeho obrovská pestrost cviků. Pokud nedokážeme udělat nějaký cvik, tak najdete lehčí alternativu, která posiluje ty stejné svaly! Navíc díky cvičení s vlastím tělem se vaše tělo dostává do jeho prirozených pozic.

Proč se nechat vést zrovna od Radka a Honzi?

Máme dlouholeté zkušenosti a skvělé výsledky s klienty. Zajímáme se o Vás a je naším cílem, aby jsme Vám předali to nejlepší a dotáhli to společně do úspěšného konce. Baví nás, to co děláme a rádi pomáháme ostatním s plněním jejich snů ohledně zdraví a pohybu.

Co když mám málo času věnovat se stravě a tréninku?

Vše je o prioritách. Pokud si správně dokážete naplánovat den/týden, tak se vše dá zvládnout. Příprava jídla Vám zabere například 30-45 minut denně a celé cvičení, které je jednou za tři dny vám zabere 45min. Pokud máte opravdu zájem o své zdraví, věříme, že si dokážete potřebný čas vynahradit.

Budu potřebovat nějaké speciální nářadí nebo chodit do posilovny?

Na většinu cviků vám postačí pár věcí, které bězně najdete doma (stolička, míč, postel), ale pro úplnou efektivitu bude potřeba i hrazda (stačí do futer) nebo kruhy/TRX...Na zbytek vám bude stačit vlastní tělo ;)

Co když zjistím, že online program není pro mě?

Pokud nebudete s tréninkem spokojeni a opravdu zjistíte, že vám to nevyhovuje, tak do 30ti dní od objednávky vám vrátíme celou částku nazpět a to bez udání dalších důvodů. Nic tak neriskujete :)

Zde prosím vyplňte váš email, ozveme se vám hned jak bude předprodejní nabídka venku (až o 50% levnější)

Reference účastníků BUĎ FIT

Další reference na naši práci

Rád bych touto cestou doporučil Honzu, který mi radí od začátku roku. Mým cílem je naučit se správně jíst a snížit hmotnost, což se mi díky němu podařilo. Díky jeho přátelskému a povzbuzujícímu přístupu a precizně sestavenému jídelníčku se mi podařilo zhubnout a cítit se mnohem lépe. Nové stravovací návyky hodlám udržovat i nadále a doporučuji Honzu všem, kterým není jejich zdraví lhostejné. Díky! 🙂
Honza
Ahoj, chci poděkovat Honzovi za pomoc při změně mých špatných stravovacích návyků a za milý a osobní přístup. Na doporučení jsem se rozhodla objednat a nechat si poradit, protože jsem po operaci začala nabírat kila. Jsem mile překvapená, jak funguje úprava jídelníčku, vynechání určitých potravin a naopak zařazení jiných. A váha jde dolů bez větších problémů, bez hladu a se spoustou energie. Honzíka vřele doporučuji!
Mirka
V lednu jsem začala navštěvovat skupinové lekce kalisteniky pod vedením Radka. A musím říct, že každá lekce je super. Na jeho trénincích můžete očekávat přátelský přístup a taky to že dbá jak na rozcvičku, hlavní trénink, techniku cviků, tak i na protažení. Jako trenéra bych ho doporučila určitě všem, kteří chtějí mít zdravé a funkční tělo 💪🏼
Kristýna Hnátová
Dlouho mi trvalo rozhoupat se a začít se sebou něco dělat. A nejde tu jen o tělo, ale i o mysl. Radek je přesně člověk, který vás navede správným směrem v obou případech. Je to úžasná osobnost, která o cvičení a kalistenice ví hodně, rád se učí novým věcem a ještě radši to předává dál. Má perfektní přístup, je ochotný přizpůsobit se mým silovým (ne)možnostem a cvičení s ním mě baví. A odcházet z tréninku plní energie a radosti? No, o tom to přece je. :) Rozhodně můžu jen doporučit!
Kristina Lodrová
Než jsem začal hubnout vážil jsem 111 kg. Z počátku jsem svou obezitu nijak neřešil, jedl jsem, co jsem chtěl, kdy jsem chtěl a téměř vůbec jsem se nehýbal. Avšak po delší době mě začalo trápit, že mám problém hrát s kamarády sporty či vůbec vyjít schody bez toho, abych se zadýchal, ale i přes tyto problémy jsem se nemohl donutit s tím cokoli dělat. Až mě jednou má kamarádka upozornila na Honzu, že by mi mohl pomoc. Od té doby (3 měsíce) spolupracujeme a váha mi jde hezky dolů (- 13kg). Cítím se skvěle a můžu konečně dělat věci a záliby, které jsem předtím zvládal ztěží. Díky moc Honzo!
Štěpán
Moje cesta ke zdravé výživě začala ze dne na den. Dcera pro mě chtěla jen to nejlepší, a tak mě bez mého vědomí přivedla k Honzovi. V prvních okamžicích jsem byla hodně nedůvěřivá a hlavně jsem nevěřila sama sobě, že dokážu změnit své stravovací návyky, ale i přesto jsem se rozhodla pro spolupráci. K mému překvapení jsem postupně měnila staré návyky a s Honzovou pomocí se mi podařilo zhubnout krásných 10 kg. Nyní se stravuji zdravě a chutně! Určitě doporučuji Honzu těm, kdo váhají a bojí se velkých změn ve stravování.
Milena
Radek je suprovej trenér, kterej tě dokáže inspirovat, motivovat a hlavně se ti při tréninku opravdu věnuje a vše s tebou od úplných základů procvičí, aby jsi měl funkční a zdravé tělo, čímž k tvé výhodě posílíš i svou mysl a poznáš fajn kamaráda. Ať už máš v životě jakýkoliv cíl, rozhodně doporučuji se s ním potkat a zacvičit si s ním, dostane tě na vyšší úroveň, než bys dokázal sám.
Josef Oujezdský
Svou váhu jsem začal řešit ve chvíli, kdy se začala blížit magická cifra 100 kg. Poslední roky jsem přestal s pravidelným pohybem a díky různým pracovním aktivitám jsem často využíval Fast Foody, protože prostě nebyl čas. Šel jsem do spolupráce s Honzou s určitou dávkou nejistoty. Přesto všechno jsem byl velmi brzo mile překvapen, že shazovat kila jde i pouhou změnou stravovacích návyků bez toho, abych držel drastické diety. Prostě jsem začal jíst zdravěji a hlavně pravidelněji. Nepatřím asi k těm lidem, co si připravují poctivě svou stravu den dopředu, přesto díky radám při konzultacích jde vcelku hladce najít kompromis a najít cestu, která začala fungovat. Samozřejmě nic není zadarmo a člověk musí udělat ústupky a některá oblíbená jídla opustit nebo výrazně omezit. Určitě nelze říct, že bych držel dietu, ale jde vlastně o změnu životního stylu ve stravovacích návycích. Tímto bych chtěl doporučit Honzu všem, kteří se necítí dobře ve svém těle a potřebují pomoc.
Jan
Než jsem otěhotněla, měla jsem celkem normální váhu (60 kg). Po dítěti mi zůstalo 10 kg a celé dva roky se váha nepohnula ani o kilo , dokonce jsem začala ještě přibývat a tak jsem si řekla , že takhle to nejde.“ Zkoušela jsem různé přípravky na hubnutí, diety ,ale vše bezúspěšně. “Poslední” nadějí pro mě bylo vyhledat odborníka. Našla jsem si Honzíka, který je skvělý a velmi nápomocný. Nikdy bych nevěřila , že změnou stravování to půjde takhle snadno. Za 2 měsíce mám 6 kg dole a věřím , že nejsou poslední.“ Děkuji Ti Honzíku!
Vlaďka
Brněnský Chris Heria 😛 Cvičím s Radkem už víc jak půl roku, baví mě to a vidím výsledky 🙂.
Erich Kaderka

Vstupem do programu Buď fit získáte:

- OSOBNÍ PODPORA OD RADKA A HONZY 

- Záznamy z živých vysílání na zajímavá témata

- Přístup do FB členské skupiny

- Členskou sekci na webu, která podporuje jak PC tak Mobil

- 11 video-tréninků o tom, jak na správnou techniku u základních cviků a strečink kalisteniky

- Graficky znázorněný tréninkový plán pro úplné začátečníky až po pokročilejší cvičence

- 6 video-lekcí o správné výživě

- Graficky znázorněný flexibilní jídelníček pro každého + 300 receptů

- Ebook Teorie stravování