VYTVOŘTE SI HARMONICKÝ ŽIVOT PLNÝ ZDRAVÍ A RADOSTI S NAŠÍM ONLINE PROGRAMEM BUĎ FIT 2.0

Prostřednictvím komplexního programu získáte jednoduché techniky pro zlepšení zdraví, postavy, mysli a regenerace. Z pohodlí svého domova se stanete silnějším a šťastnějším. Začněte transformaci svého života ještě dnes!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

OSOBNÍ VZKAZ

Od Radka Bárty

 

10 let se zajímám o lidské zdraví, psychiku, pohyb studuji v čem spočívá úspěch a co skvěle funguje. Poznal jsem desítky odborníků a expertů v oblasti zdraví, kteří jsou v úžasné kondici a zaří z nich energie.

Společně s mým skvělým kamarádem Honzou Jiráněm jsme hledali, co dělají jinak než většina.

No a co jsme zjistili?

Zdravý životní styl je plný dezinformací a mýtů. Důležité je dívat se na něj KOMPLEXNĚ A UCELENĚ ...

Zdraví a vitalita není to, co vidíme v reklamách a na sociálních sítích. Na internetu je spousta mylných informací, není se tedy čemu divit, že spousta lidí neví, co si počít. Popravdě to není o tom sledovat nejnovější trendy, ale soustředit se na důležité základy. Mít vitalitu a dlouhověkost je skutečně velmi jednoduchý proces, jakmile jednou rozeznáme....

👉 80% věcí, které našemu tělu ubližují a je potřeba s nimi skoncovat

(I přestože většina jimi tráví velkou část dne)

👉 20% věcí, které dělat každý den na MAXIMUM

(I přestože většina jim nevěnuje pozornost)

Možná jsi již zkusil spousty "osvědčených" metod jak zhubnout nebo jak se dostat do kondice?

A nebo jsi zatím na své cestě ke zdraví a vitalitě úplně na startu?

Ať už je to jak chce, důležité je vědět, že většina lidí jde špatným směrem.

Není to proto, že by byli hloupí. Je to proto, že žijeme v době kde se na nás valí informace ze všech stran a je někdy těžké vybrat si tu správnou cestu.

Je to pravda? Upřímně, kolik znáte lidí, kteří zkoušeli různé diety, vychytávky, jídlo v prášku, ale po pár měsících to vzdají a nikdy nedosáhnou svého cíle?

Protože jsou zahlceni. Zkouší různé věci. Honí se za nejnovějšími taktikami a strategiemi, které jim nedají ucelený pohled na lidské zdraví. Bez toho je to jen střílení do prázdna. Neví co je nejdůležitější, co dělat primárně a co je pouze "bonus". Nevidí klíčové principy, kteří zdraví a energetičtí jedinci praktikují...

Prostě jdou a zkoušejí vše, co jim přijde do cesty. Fitness průmysl a reklamní systémy z toho samozřejmě těží nejvíce, protože jim člověk lehce uvěří a rád vyzkouší další rychlo-pilulku.

Tito lidé to nakonec vzdají a řeknou si:

,,Zdravý životní styl je pěkna fraška! Nic takového neexistuje! Vyzkoušel jsem všechno a nikdy mi nic nepřineslo pořádné výsledky! Veškerá energie přišla nazmar."

Teď budu znít možná trošku tvrdě, ale ono je dobře, že takovou cestu vzdají. Aspoň ušetří čas, peníze svoji energii. Jak se říká „neházejí hrách na stěnu“. Možná kdyby pokračovali, tak jednou správnou cestu najdou, ALE ten čas a pocity zklamání už jim nikdo nevrátí. 

Asi mi dáš za pravdu, že je potřeba začít ZMĚNOU PŘÍSTUPU a dívat se na věci KOMPLEXNĚ.

Co je tedy důležité? Klíčem je podívat se na naše zdraví z nadhledu a uvědomit si, že vše je propojeno. Nefunguje proto dodržovat nějakou dietu s očekáváním že zhubnu, pokud k problému nepřistupujeme jako k celku.

Nikdy nemůže fungovat nějaká zratka, je potřeba vše řešit z nadledu a komplexně. Mysl - Tělo - Duch.

Pokud svoje zdraví a dlouhověkost buduješ s předvědčením, že stačí ovlivňit jednu věc - změnit stravu, více cvičit, lépe spát, tak na to jdeš sice dobře, ale není to všechno! Ve skutečnosti...

 • Dávat energii jedné aktivitě, ale přitom nevidět a nevědět, že jiný "zlozvyk" mi škodí daleko více je mrhání energií.
 • Můžeš mít tu nejlepší dietu a trénink, ale pokud nebude fungovat správně mikrobiom nebo nebudeš mít správně nastavený biorytmus, je to k ničemu!

Souhlasíš, že pokud naše zdraví ovlivňuje komplexní přístup k životu, tak je důležité mít větší nadhled a podložené informace a fatka o důležitých tématech (spánek, biorytmy, výživa, cvičení, psychika,..)?

(obrázek jsem si vypůjčil od úžasného holistického doktora MUDr. Jana Vojáčka.

Nyní už víš, jak moc je důležíté řešit zdraví komplexně, pojďme si ukázat 4 důležité faktory, které ovlivňují, jakou budete mít během dne energii a jak se budete cítit.

Oprostili jsme se od přírody a evoluce.... Je to v pořádku?

Žijeme v krásné době plné rozvoje. Představte si, jaké by to bylo vrátit se o 100 let zpět a porovnat kvalitu života. Musíte uznat, že žijeme v úžasné době plné možností.

Ta přináší nové technologie, auta, urychlovače a pomáhá nám ve spoustě věcech.

Bohužel modernější a "rychlejší" doba s sebou přináší i negativa.

Nikdy nebylo tolik civilizačních onemocnění, jako je teď!

Jak je to možné? 

Protože evoluce je stará tisíce let a my jsme se posunuli 100 násobou rychlostí!

A vznikají různé nešvary.. 😃

Dnešní moderní doba nám dovoluje spousty slastí a radostí, mají ale extrémní dopad na naše zdraví.

Důležitá věc ovlivňující naše zdraví je výživa, která v dnešní době není tolik kvalitní a tím pádem má dopad na náš MIKROBIOM, což je jeden z nejdůležitějších systémů v těle.

Kvalita potravin je zásadní pro správné fungování mikrobiomu, který se stará o zpracování potravy, regeneruje, omlazuje, metabolizuje naše tuky a dodává nám energii.

Vyživit správně MIKROBIOM není nic složitého, ale díky velkému tlaku potravinářského průmyslu, který nás podvědomě nutí jíst hromadu ultra průmyslově zpracovaných potravin, je to pro hodně lidí velké tabu a mnoho informací se k nim nedostává. 

Základní principy pro správné fungování mikrobiomu se naučíš v kurzu!

Dalším problémem jsou narušené BIORYTMY, podle kterých se naše tělo řídí a provádí veškeré procesy (omlazování, trávení, produkce hormonů, regenerace,....)

Cirkadiánní rytmus je zásadní pro správné fungování celého těla! Zároveň se dle něho řídí metabolické procesy v těle a dodržování určitých zásad pro správné fungování cirkadiánního rytmu je kritické.

V současné době se dělá mnoho studií na toto téma a výsledky jsou opravdu fascinující.

Je tedy více než nutné se zajímat o správné nastavení cirkadiánního rytmu! K tomu pomáhají například večerní a ranní rituály, díky kterým si resetujeme cirkadiánní rytmus a tělo pak funguje velice efektivně. Cítíme se úžasně ve svém těle, máme dostatek energie a fungující zdraví.

V programu se naučíš, jak si správně cirkadiánní rytmy nastavit!

Možná si teď říkáš: ,,Co teď s tím? Je toho spousta a já nevím kde začít!"

A já ti můžu říct, že v tom nejsi sám! Není se čemu divit, když je člověk chycen do dezinformačního kolečka! 

 

Byl jsem na tom dost podobně. Po dobu 5ti let jsem hledal způsob, jak skloubit zdraví a estetiku. Nechtěl jsem si tahat všude krabičky s jídlem, pro sílu a kondici cvičit pouze s činkami a být doslova zahlcen různými "vychytávkami", které mi uzdraví tělo na počkání.

 

Hodně jsem se patlal ve výživě, neměl jsem pořádný spánek a cirkadiánní rytmus pro mě byla "španělská vesnice". Vždycky jsem žil v přesvědčení že pro zdraví a sílu stačí cvičit v posilovně a jíst 6-7x denně kvalitní stravu.

 

V té době mi do života přišlo něco úžasného, co mě baví, co je jednoduché (ale né lehké :)), co mi přinese výsledky. Byla to Kalistenika, která mě "nakopla". To byl můj první krok k tomu, abych na sobě začal pracovat a budoval si život podle sebe...

,,Měl jsem zničený mikrobiom a ve svém těle jsem se necítil dobře, žádný pohyb a špatné návyky..."

,,Cvičení s vlastním tělem mi dodalo odvahu a energii začít na sobě pořádně pracovat! 🥳

Zanedlouho jsem se seznámil s Honzou. Který si prošel podobnou cestou a inspiroval mě k vyřešení mého problému se stravou a biorytmy.

Honza mi řekl: ,,Jedl jsem všechno a nehleděl na kvalitu potravin, ani jejich původ. Když mi ručička na váze ukázala téměř 100kg, řekl jsem si že je potřeba něco radikálně změnit!

Začal jsem se zajímat o tělu přirozené principy, které vedou k opravdovému zdraví jako celistvé potraviny, přerušované půsty, vliv spánku, dýchací techniky a regenerace. Od té doby se neustále vzdělávám a studuji i práci vědců, kteří s novými výzkumy přicházi na doslova "biohack" člověka - tedy jak zůstat zdravý a odolný."

Aktuálně mám svou metodu,  která je dle mého úsudku a dle různých vědeckých studií o stravování, biorytmech, mikrobiomu velmi prospěšná. Člověk z ní může hodně benefitovat."

,,Takhle vypadal můj životní styl předtím..."

,,A nyní... Po tom co jsem kompletně změnil svoje návyky!"

Hledali jsme nejlepší možný způsob, jak skloubit zdraví, estetiku a zároveň se nevyřadit ze sociálního života a hlavně, aby si ho uměl přizpůsobit každý podle sebe, aniž by musel být Einstein.

Dali jsme dohromady komplexní kurz, který tě povede správným směrem.

Inspirací, zkušenostmi, ať již s klienty, nebo testováním na vlastním těle jsme se dostali do fáze, kdy ti dokážeme pomoci rozvinout tvůj potenciál.

Proč se většině lidem nedaří? Co je tedy hlavním kamenem úrazu?

Nemůžeš trestat svoje tělo, musíš ho milovat.

To znamená starat se o něj, jak jen nejlépe dovedeš.

To většina lidí nechápe. Jak chceš vydržet u něčeho, co nesnášíš?

Představ si, že máš program, který tě neovládá a můžeš si ho přizpůsobit na míru, podle potřeby. Nemusíš jíst 3x týdně brokolici. Nemusíš trávit ani hodiny v posilovně, můžeš cvičit odkudkoliv.

Využíváš přirozené návyky, které nic nestojí, ale zaručují obrovské výsledky! Máš jednoduchý, ale efektivní program, který zapadá do tvého života a nemusíš být génius na to, aby sis ho uměl sestavit.

Možná si říkáš, že to zní až moc jednoduše. Máš pravdu. Topíme se v tolika možnostech, že jsme zapomněli na základní principy a funkčnost, které jsou velmi jednoduché.

Zdravý životní styl není jaderná fyzika, stačí používat selský rozum

Když se nad tím zamyslíš, není to nic převratného, že? Bohužel spousta lidí má tendenci si vše zbytečně komplikovat. Ale víc, není vždycky líp. Ani těžší neznamená automaticky lepší.

Možná se ptáš, co je tedy tím převratným klíčem k úspěchu? Co máš tedy dělat?

Vrať se k přirozenému pohybu s vlastním tělem

Nemusíš izolovat každý sval, aby byl co největší, nejsilnější. Nezapomeň, že nedílnou součástí estetiky je také funkčnost! 

Komplexní pohyby, které nás učí Kalistenika, jsou mnohem efektivnější, protože neizolují svaly a procvičují zároveň více svalových partií a jako bonus je může cvičit kdokoliv a odkudkoliv.

Proč bys zvedal cizí objekty, když nezvedneš sám sebe?

V kurzu se naučíš ovládat svoje tělo. Systém tréninku je založen na postupném zlepšování a je vhodný i pro úplné začátečníky, tak i pro pokročílé atlety.

Možná si teď říkáš „no jo, ale jak na to?“

Poskládat si program na míru, je jako stavět dům.

Naučíme tě, jak si postavit ten svůj.

Vykašli se na všechny ty „urychlováky“. Při stavbě domu je nejdůležitější mít pevné základy, proto od nich začni a pokud to uděláš, nemusíš se obávat toho, že se ti tvůj dům zhroutí, jako domeček z karet.

A proč by ses tedy měl řídít vlastním programem a sám sebou?

Každé tělo je jiné, každý člověk je jiný a proto neexistuje jeden plán pro všechny. Kdo jiný by měl lépe vědět, jak se cítíš, co ti vyhovuje a nevyhovuje, než ty sám?

Proto jsme uvedli do praxe program, který nás stál roky vzdělávání, sebezdokonalování a omylů, jehož cílem je být svým nejlepším já.

Samozřejmě existuje mnoho způsobů, jak se tomu přiblížit.

My jsme zvolili tento, protože našim primárním cílem není „prodat za každou cenu“. Chceme tě naučit, jak být soběstačný.

 • Naučit se cvičit s vlastním tělem a to odkudkoliv
 • Zlepšit svoje dechové vzorce a pořádně rozpohybovat tělo
 • Ukázat ti stravovací způsoby, které jsou podle výzkumů a vědců nejvíce efektivni pro fungování těla a hormonů
 • Využít sílu přerušovaných půstu, ketózy nebo low-carb pro spalování tuků, odbourávání starých buněk a budování svalové hmoty a budování nových buněk
 • Synchronizovat svůj Cirkadiánní rytmus, který zajistí, že tělo bude fungovat jako hodinky
 • Ale hlavně, řídit se vlastním tělem a naslouchat mu
Radek má super promyšlený tréninky, při kterých si začátečník i pokročilý najde to svoje. Radek je ale hlavně super trenér, dokáže uzpůsobit trénink ve skupinové lekci každému na míru cvičit s ním je radost (ale někdy i pot a slzy, to když ti dá na konci tréninku "za odměnu" 30 angličáků). Cvič s Radkem!
Zuzana Novotná
Spolupracuji s Honzou a patří mu můj opravdu velký dík. Nejen, že jsem se naučila jinak nakupovat, jinak jíst, ale hlavně – ono to funguje. Někdy pomaleji, jindy zase rychleji, ale funguje. S čistým svědomím doporučuji všem, co se sebou chtějí něco udělat a to na stálo, ne jen do následného jojo efektu, jak je to při různých dietách.
Petra

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Rád bych touto cestou doporučil Honzu, který mi radí od začátku roku. Mým cílem je naučit se správně jíst a snížit hmotnost, což se mi díky němu podařilo. Díky jeho přátelskému a povzbuzujícímu přístupu a precizně sestavenému jídelníčku se mi podařilo zhubnout a cítit se mnohem lépe. Nové stravovací návyky hodlám udržovat i nadále a doporučuji Honzu všem, kterým není jejich zdraví lhostejné. Díky! 🙂
Honza
Ahoj, chci poděkovat Honzovi za pomoc při změně mých špatných stravovacích návyků a za milý a osobní přístup. Na doporučení jsem se rozhodla objednat a nechat si poradit, protože jsem po operaci začala nabírat kila. Jsem mile překvapená, jak funguje úprava jídelníčku, vynechání určitých potravin a naopak zařazení jiných. A váha jde dolů bez větších problémů, bez hladu a se spoustou energie. Honzíka vřele doporučuji!
Mirka
V lednu jsem začala navštěvovat skupinové lekce kalisteniky pod vedením Radka. A musím říct, že každá lekce je super. Na jeho trénincích můžete očekávat přátelský přístup a taky to že dbá jak na rozcvičku, hlavní trénink, techniku cviků, tak i na protažení. Jako trenéra bych ho doporučila určitě všem, kteří chtějí mít zdravé a funkční tělo 💪🏼
Kristýna Hnátová
Dlouho mi trvalo rozhoupat se a začít se sebou něco dělat. A nejde tu jen o tělo, ale i o mysl. Radek je přesně člověk, který vás navede správným směrem v obou případech. Je to úžasná osobnost, která o cvičení a kalistenice ví hodně, rád se učí novým věcem a ještě radši to předává dál. Má perfektní přístup, je ochotný přizpůsobit se mým silovým (ne)možnostem a cvičení s ním mě baví. A odcházet z tréninku plní energie a radosti? No, o tom to přece je. 🙂 Rozhodně můžu jen doporučit!
Kristina Lodrová
Než jsem začal hubnout vážil jsem 111 kg. Z počátku jsem svou obezitu nijak neřešil, jedl jsem, co jsem chtěl, kdy jsem chtěl a téměř vůbec jsem se nehýbal. Avšak po delší době mě začalo trápit, že mám problém hrát s kamarády sporty či vůbec vyjít schody bez toho, abych se zadýchal, ale i přes tyto problémy jsem se nemohl donutit s tím cokoli dělat. Až mě jednou má kamarádka upozornila na Honzu, že by mi mohl pomoc. Od té doby (3 měsíce) spolupracujeme a váha mi jde hezky dolů (- 13kg). Cítím se skvěle a můžu konečně dělat věci a záliby, které jsem předtím zvládal ztěží. Díky moc Honzo!
Štěpán
Moje cesta ke zdravé výživě začala ze dne na den. Dcera pro mě chtěla jen to nejlepší, a tak mě bez mého vědomí přivedla k Honzovi. V prvních okamžicích jsem byla hodně nedůvěřivá a hlavně jsem nevěřila sama sobě, že dokážu změnit své stravovací návyky, ale i přesto jsem se rozhodla pro spolupráci. K mému překvapení jsem postupně měnila staré návyky a s Honzovou pomocí se mi podařilo zhubnout krásných 10 kg. Nyní se stravuji zdravě a chutně! Určitě doporučuji Honzu těm, kdo váhají a bojí se velkých změn ve stravování.
Milena
Radek je suprovej trenér, kterej tě dokáže inspirovat, motivovat a hlavně se ti při tréninku opravdu věnuje a vše s tebou od úplných základů procvičí, aby jsi měl funkční a zdravé tělo, čímž k tvé výhodě posílíš i svou mysl a poznáš fajn kamaráda. Ať už máš v životě jakýkoliv cíl, rozhodně doporučuji se s ním potkat a zacvičit si s ním, dostane tě na vyšší úroveň, než bys dokázal sám.
Josef Oujezdský
Svou váhu jsem začal řešit ve chvíli, kdy se začala blížit magická cifra 100 kg. Poslední roky jsem přestal s pravidelným pohybem a díky různým pracovním aktivitám jsem často využíval Fast Foody, protože prostě nebyl čas. Šel jsem do spolupráce s Honzou s určitou dávkou nejistoty. Přesto všechno jsem byl velmi brzo mile překvapen, že shazovat kila jde i pouhou změnou stravovacích návyků bez toho, abych držel drastické diety. Prostě jsem začal jíst zdravěji a hlavně pravidelněji. Nepatřím asi k těm lidem, co si připravují poctivě svou stravu den dopředu, přesto díky radám při konzultacích jde vcelku hladce najít kompromis a najít cestu, která začala fungovat. Samozřejmě nic není zadarmo a člověk musí udělat ústupky a některá oblíbená jídla opustit nebo výrazně omezit. Určitě nelze říct, že bych držel dietu, ale jde vlastně o změnu životního stylu ve stravovacích návycích. Tímto bych chtěl doporučit Honzu všem, kteří se necítí dobře ve svém těle a potřebují pomoc.
Jan
Než jsem otěhotněla, měla jsem celkem normální váhu (60 kg). Po dítěti mi zůstalo 10 kg a celé dva roky se váha nepohnula ani o kilo , dokonce jsem začala ještě přibývat a tak jsem si řekla , že takhle to nejde.“ Zkoušela jsem různé přípravky na hubnutí, diety ,ale vše bezúspěšně. “Poslední” nadějí pro mě bylo vyhledat odborníka. Našla jsem si Honzíka, který je skvělý a velmi nápomocný. Nikdy bych nevěřila , že změnou stravování to půjde takhle snadno. Za 2 měsíce mám 6 kg dole a věřím , že nejsou poslední.“ Děkuji Ti Honzíku!
Vlaďka
Brněnský Chris Heria 😛 Cvičím s Radkem už víc jak půl roku, baví mě to a vidím výsledky 🙂.
Erich Kaderka

Nenabízíme ti 14ti denní program, nabízíme ti vzdělání a dlouholeté zkušenosti.

Co ti to přinese?

Představ si, jaké by to bylo:

 • Umět si vytvořit ten nejlepší jídelníček na míru.
 • Nemuset trávit hodiny v posilovně, abys dosáhl výsledků.
 • Spalovat tuky a obnovoval celé tělo během spánku.
 • Vzbudit se plný energie, chuti tvořit a užívat si života.
 • Být psychicky vpohodě a cítit se každý den skvěle.

Kolik bys asi ušetřil peněz a času?

Je krásné z povzdálí sledovat horu, ale stanout na vrcholu je zcela jiný pocit, který nepoznáš, dokud ji nezdoláš.

 

Proto se tě ptám, kdybys měl program, který ti umožní stanout na vrcholu, následoval bys ho?

 

Jaký by to byl pocit?

 

Jak by ses cítil, kdybys dosáhl skvělých výsledků a mohl si říct „já to dokázal“...

A právě za tímto účelem jsme vytvořili program BUĎ FIT.

Chceme ti dát všechny informace, které jsme za celou naší praxi nashromáždili, aby sis mohl říct „vím, co dělat, zvládnu to“.

Předáme ti veškeré naše know-how společně s nástroji, které ti několikanásobně zlepší kvalitu života.

Nejsme ničím zvláštní, jsme dva obyčejní kluci, kteří „to prostě chtěli“. Nemáme úžasnou genetiku, ani jsme na začátku neměli kdovíjaké vzdělání.

Jak by nám to ulehčilo naší cestu, kdyby nám tyhle znalosti, všechny pohromadě, jak je nabízíme my tobě, nabídl tehdy někdo nám.

Není to o tom aby ses „dřel jako mezek“. Stačí, když zapojíš selský rozum a vrátíš se k přirozenosti.

Buď fit je jasný, srozumitelný, jednoduchý, ale hlavně, je pro každého.

 

Také je to jediná platforma svého druhu u nás.

Dává dohromady základní pilíře pro zdraví a energii - výživu, biorytmy, mindset, regeneraci a cvičení s vlastním tělem.

 

Není to pouze cvičební a stravovací plán.

 • Naučíš se správně vyživit svůj mikrobiom
  Zjistíš co vše je potřeba vědět o mikrobiomu a jak ho co nejvíce podpořit. Bez potřeby navštěvovat výživového poradce.
 • Dáme ti základní principy a znalosti z oblasti výživy.
  Dozvíš se vše potřebné a sám si pak vybereš, co ti nejvíc sedí.
 • Synchronizuješ si Cirkadiánní rytmus a získáš obrovskou energii
  Už žádná únava po spánku nebo probdělé noci a málo energie, ukážeme ti jak si nastavit ranní a večerní rutiny.
 • Využiješ sílu přerušovaných půstu a spustíš samoléčebné procesy svého těla
  Oprava a regenerace buňek, růstový hormon, spalování tuků - to vše může fungovat ve tvůj prospěch!
 • Představíme ti různé stravovací styly
  A je jen na tobě, který si vybereš.
 • Dostaneš cvičební plán s vlastním tělem rozdělený na úrovně
  Takže ho zvládne každý. Podrobně ti ukážeme, jak na správnou techniku.
 • Ukážeme ti, jak pracovat na své mobilitě
  A jak se neustále zlepšovat.
 • Nedílnou součástí je vše podrobně popsáno a natočeno v TOP kvalitě
  Náš profesionální kameraman se postaral o krásné zabrání každého cviku.
 • To vše na jedné platformě!
  S úžasnou komunitou a podporou Radka a Honzi.

A to je jen malá ochutnávka toho, co ti program může skutečně přinést.

Tento program obsahuje informace, které bychom ti osobně předávali několik měsíců, takže si ho VELMI CENÍME...

 

Vyškrtli jsme náklady za prostor, vybavení a osobní čas

Dnes je celková cena programu 15000 Kč

Abychom ti cestu co nejvíce usnadnili máme pro tebe pár bonusů zcela zdarma.

 1. Členská sekce - vše najdeš na jednou místě s jedním přístupem, kurz si můžeš procházet na mobilu, počítači nebo tabletu.
 2. Dlouhodobá podpora v případě dotazů a nejasností. Jsme tu pro tebe, neboj se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo nejasností, vše rádi zodpovíme.
 3. Bonusové tréninkyneomezený přístup, kurz se po čase rozvine a ty získáš vše za jednotnou cenu! Žádné další platby!

Program si nekupuj pokud

 • nejsi ochotný na sobě pracovat a učít se novým věcem
 • nevěříš sám sobě a čekáš na zázrak
 • chceš zkratku k tomu, jak zhubnout/přibrat 10 kg za 14 dní

Program je pro tebe pokud

 • toužíš být zdravější
 • jsi odhodlaný se do toho pustit, ale nevíš, co máš dělat
 • vyzkoušel jsi, co se dalo, ale nebyl jsi spokojený

Pokud na sobě chceš zapracovat a zlepšit si tím kvalitu života, teď je ten správný čas.

Víme, že ti to zabere čas. Ale dovol nám abychom ti připomněli, že tvůj čas je to jediné co můžeš na 100% ovládat. A buď ho můžeš investovat do věcí, ze kterých máš krátkodobou radost (auto, mobil..) nebo do věcí, které se ti 100 krát vrátí.

Zdravé tělo je základem jakéhokoli úspěchu.

Jak špatně by se ti chodilo například do práce, kdyby tě neustále něco bolelo?

 

Jak těžko by se ti trávil čas s rodinou na výletě, pokud nezvládneš ani vyjít kopec?

Chápeme, že v dnešní době je estetika důležitá, ale funkčnost a zdraví je mnohem důležitější.

 

Proč tedy čekat na to, až tě bude něco bolet, nebo až se nebudeš cítít dobře?

 

Proč tomu rovnou nepředejít?

Jenom ty zodpovídáš za své zdraví a je na tobě, jak s tím naložíš.

Každý z nás by měl být schopný dovolit si být zdravý. Zdraví by nemělo být něco, za co se útrácejí horentní sumy, nebo něco, co si může dovolit pouze hrstka vyvolených. 

 

Naším cílem není prodat za každou cenu. Naším cílem je pomoci lidem, jako jsi ty, ke zdravějšímu a kvalitnějšímu životu.

 

A věříme, že každý si může dovolit investovat pár tisíc do sebe, je to částka, kterou běžně utrácíme za spotřební věci.

 

Věříme, že ti náš online program velmi pomuže...

A je to ještě lepší, protože pokud nebudeš z nějakého důvodu spokojený, celou částku ti vrátíme, do poslední koruny.

Jenom tě žádáme o jedno, následujícíh 30 dní do toho jdi naplno! A pokud i tak zjistíš, že to není pro tebe, stačí nám na email poslat tvé číslo účtu. Platí?

Co vše za cenu 15000,- Kč získáš:

 • #1 MODUL: Mindset a Motivace 🧠
  Pro ideální vstup do programu je potřeba nastavit mysl a nasměrovat ji správnou cestou. Proto jsme vytvořili modul, ve kterém sdílíme techniky a aktivity, které tě nastartují a pořádně namotivují, aby jsi v online kurzu sklidil opravdové výsledky.
 • #2 MODUL: Výživa a Biorytmy Těla ☯️
  Tělo funguje v souladu s biorytmy přírody a současně na kvalitní stravě. V této části kurzu se naučíme, jak efektivně nastavit naše tělo, aby jsme byli plní energie, měli zdravé a vyživené tělo, fungující imunitu a metody pro "hacknutí" těla. Po implementování těchto znalostí a metod do života se budeš cítit skvěle a tělo ti bude fungovat na maximum! Dozvíte se co je to Cirkadiánní rytmus, jaké stravování je nejefektivnější, proč jsou tak důležité naše bakterie ve střevech, jaké benefity přináší přerušované půsty, co dělat pro omlazení a zpomalení stárnutí!
 • #3 MODUL: Silová Kalistenika 💪🏻
  Cvičení s vlastním tělem ja pro naše tělo nejpřirozenější aktivita. Naučíš se základní cviky, zesílíte svoje klouby, vazy, šlachy a získáš svalnatou a vyrýsovanou postavu. Díky progresivnímu stylu cvičení, kdy začneme s nejlehčími cviky a úrovněmi a postupně se propracujeme až k pokročilejším variantám. Díky tomu tě cvičení bude bavit, protože velmi rychle uvidíš výsledky. Navíc získáš i spoustu video-lekcí s alternativními způsoby tréninku (HIIT, Tabata, Kruhový trénink, Střed těla, Speciální cviky,...)
 • #4 MODUL: Regenerace a Relax 🌬
  Využij plný potenciál kurzu a zařaď do svého života i regenerační metody, dechové cvičení, otužování a udělej ze svého těla stroj, který bude šlapat na sto procent! 🙂
 • #5 ŠABLONY Jídelníčku, Receptů, Tréninkového plánu 📜
  Pro jednoduché používání metody v praxi jsme vytvořili šablony, které si můžeš vytisknout a mít je každý den před očima. Určitě oceníš propracovaný jídelníček přesně podle tvých cílů, inspiraci pro zdravé recepty a tréninkový plán pro cvičení kalisteniky, kde najdetš všechny cviky a úrovně.
 • #6 Uzavřená členská sekce dostupná v PC a telefonu 📲
  Kurz si můžeš procházet kdykoliv a kdekoliv. Díky přehledné uzavřené členské sekci jsou video-lekce na jednom místě.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Bez údání důvodu ti v případě nespokojenosti vrátíme do 30ti od objednávky celou částku zpět. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Dlouho mi trvalo rozhoupat se a začít se sebou něco dělat. A nejde tu jen o tělo, ale i o mysl. Radek je přesně člověk, který vás navede správným směrem v obou případech. Je to úžasná osobnost, která o cvičení a kalistenice ví hodně, rád se učí novým věcem a ještě radši to předává dál. Má perfektní přístup, je ochotný přizpůsobit se mým silovým (ne)možnostem a cvičení s ním mě baví. A odcházet z tréninku plní energie a radosti? No, o tom to přece je. 🙂 Rozhodně můžu jen doporučit!
Kristina Lodrová
Než jsem začal hubnout vážil jsem 111 kg. Z počátku jsem svou obezitu nijak neřešil, jedl jsem, co jsem chtěl, kdy jsem chtěl a téměř vůbec jsem se nehýbal. Avšak po delší době mě začalo trápit, že mám problém hrát s kamarády sporty či vůbec vyjít schody bez toho, abych se zadýchal, ale i přes tyto problémy jsem se nemohl donutit s tím cokoli dělat. Až mě jednou má kamarádka upozornila na Honzu, že by mi mohl pomoc. Od té doby (3 měsíce) spolupracujeme a váha mi jde hezky dolů (- 13kg). Cítím se skvěle a můžu konečně dělat věci a záliby, které jsem předtím zvládal ztěží. Díky moc Honzo!
Štěpán
Moje cesta ke zdravé výživě začala ze dne na den. Dcera pro mě chtěla jen to nejlepší, a tak mě bez mého vědomí přivedla k Honzovi. V prvních okamžicích jsem byla hodně nedůvěřivá a hlavně jsem nevěřila sama sobě, že dokážu změnit své stravovací návyky, ale i přesto jsem se rozhodla pro spolupráci. K mému překvapení jsem postupně měnila staré návyky a s Honzovou pomocí se mi podařilo zhubnout krásných 10 kg. Nyní se stravuji zdravě a chutně! Určitě doporučuji Honzu těm, kdo váhají a bojí se velkých změn ve stravování.
Milena