Radim Kutnohorský – Inspiruji se Tomášem Baťou, Doplněk Molekulární vodík, Meditace, Rituály

9.3. 2021 (Aktualizováno: 24.5. 2021)Adéla Třetinová0

Ahoj u dalšího článku, ve kterém vás čeká rozhovor s naším skvělým kamarádem, podnikatelem a ředitelem společnosti H2Europe. V tomto článku si budete moct přečíst o denních rituálech, meditacích, osobním rozvoji, řízení společnosti a o jedinečném doplňku výživy – Molekulárním vodíku v kapslích! Také se dozvíte spoustu tipů, jak žít lepší, šťastnější a kvalitnější život!  🙂

Radim a osobní rozvoj

S Radimem jsme se poznali na Spiritual campu, který pořádá Mark Dzirasa. Proto jsme se ho jako první zeptali, jak propojuje jeho podnikání s osobním rozvojem. Radim podniká 25 let a během té doby si uvědomil, jak moc je důležitý balanc v životě. Je pro něj tedy prioritou každý den meditovat, cvičit a dělat další aktivity. Hlavně klade důraz na pravidelnost, protože prý jen díky tomu může člověk tyto aktivity zkvalitňovat. Radim už si nedovede představit, že by byl třeba 4 dny bez meditace. 🙂

Ptali jsme se Radima, co by vzkázal lidem, kteří často namítají, že na meditaci nemají čas. Radim krásně odpověděl tím, že právě díky tomu, když jste v meditaci, tak si uvědomíte, že toho času máte spoustu. 

Radim ze začátku meditoval jen sám a v tichu. Ale před pár lety začal na doporučení Marka Dzirasy meditovat podle hudby, která umocňuje celou meditaci. Hlavně zmínil opravdu krásná slova a to taková, že meditace je prostředek, který nás dostává k našemu nitru. A pomáhá nám nebýt závislí na vnějších věcech. Proto je meditace v klidu a o samotě tak silná! Taky říká, že je důležité v meditaci naslouchat své duši a milovat svou duši… ♥

Svěřil se nám, že ho k meditacím přivedla těžká životní situace, kdy se mu hlavou honilo plno myšlenek. Proto se rozhodl s ní začít a moc mu to v životě pomohlo.

Co Radim tedy dělá?

Radim podniká, má svou vlastní velkou firmu. Zmiňuje, jak moc je důležité nehnat se za penězi, ale klást důraz na to předat zákazníkovi nějakou hodnotu. A ty finance poté přijdou automaticky. Radim doporučuje, abyste si přečetli knihy Tomáše Bati. Tomáš Baťa v nich totiž popisuje právě to, že kdo se honí za penězi, tak je nikdy nedohoní. Naopak klást důraz na hodnotu, kterou chcete předat druhým lidem. Ty peníze poté přijdou samy… 🙂

Radim tedy vlastní firmu, která má produkt Molekulární vodík v kapslích. Jedna kapsle vygeneruje 40 mililitrů čistého vodíku. Co je zajímavé, tak molekula vodíku je tisíckrát menší než například molekula vitaminu C, takže se snadněji dostane do všech buněk. Díky tomu optimalizuje funkci buněk v celém těle. To vám zajistí lepší chod celého vašeho těla a to se samozřejmě odrazí i na vašem duševním zdraví.

Vodík je velkým pomocníkem

Při jakékoli zátěži se vytváří ve svalech kyselina mléčná. To je to, když vás bolí při cvičení a po cvičení svaly. 🙂 Molekula vodíku prochází naším tělem a na té cestě neutralizuje právě ty kyseliny. To znamená, že se člověk po aplikaci vodíku do třiceti minut cítí dobře! Rozdíl tedy pocítíte během chvíle. Můžete tím tak podpořit regeneraci.

Vodík vám zároveň i zajistí lepší vstřebatelnost všech nutričních látek, které tělu chcete poskytnout. Ať už jsou to živiny ze stravy nebo z doplňků stravy. Užívejte ale především takové doplňky stravy, které vašemu tělu vyhovují. Kontrolujte své tělo a pozorujte, na co nejlépe reaguje.

Radim ještě dodává, že se díky vodíku zlepší i kvalita vašeho spánku. A to díky tomu, že zajišťuje lepší vstřebatelnost všech živin a také lepší regeneraci. No a naše tělo se regeneruje především během spánku.

Jak se dostal Radim k vodíku?

Radim nám popsal příběh, jak to všechno začalo. Jeho dcera začala mít v dospívání problémy s migrénami a Radim zároveň v té době pracoval na projektu pro zdravotnictví. On tudíž začal přemýšlet, co jí přinést, aby jí to pomohlo. A také co může přinést svým klientům. Dozvěděl se o vodíkové terapii. Tuto terapii vyzkoušel na své dceři, které se migrény začaly postupně vytrácet. Radimovi tedy došlo, že nalezli něco, co doopravdy funguje. Naskytly se ale nějaké problémy, které byly pro Radima nakonec motivací, jelikož ho to přimělo založit si svou vlastní firmu s vodíkem.

Ideální je dodávat tělu vodík v pravidelných dávkách. A to například 2 kaple ráno a 2 kapsle večer. Vodík funguje do třiceti minut, jak už jsme zmiňovali. Tím dokáže připravit tělo během chvíle na lepší vstřebatelnost. Tento okamžitý efekt způsobuje zároveň dlouhodobý efekt skvělé vstřebatelnosti. 

Co vodík neumí, tak je očistit tělo od těžších kovů či radioaktivních látek. Proto mají v sortimentu další produkt, který vodík doplňuje a který umí očistit tělo od těchto nepotřebných látek. A mají ještě třetí produkt, který optimalizuje stav krve – například optimalizuje tepovou frekvenci či krevní tlak. 

Co Radim dále doporučuje

Radim pracoval velkou část života ve zdravotnictví, věnuje se cvičení, meditacím a dalším zdravým aktivitám. Proto jsme se ho zeptali, co dalšího by nám doporučil pro kvalitní zdraví – jak fyzické, tak duševní. Co je podle něj důležité, tak určitě strava. Jíst celistvé potraviny a vyhýbat se jakékoli chemii. Dále také slunce, vzduch a pohyb na čerstvém vzduchu. Hlavní je vybrat si aktivitu, která vyhovuje vám a která vás baví. 🙂 A v rámci duševní hygieny je to samozřejmě meditace, ale také soustředění se v životě na to, co můžete ovlivnit a přestat dávat pozornost do toho, co neovlivníte. Je to opravdu ztráta času a také ztráta vaší energie.

I Radima občas postihne stres. Co v těchto chvílích dělá, tak se snaží rozdýchat to. Klíčová je pro něj stejně nejvíc zmíněná meditace, která mu pomáhá pracovat s myšlením. 🙂 A na únavu doporučuje udělat si deseti minutové krátké cvičení. To vám pomůže rozproudit energii a budete se cítit hned mnohem lépe.

Jak funguje Radimova firma?

Radim klade důraz na nadšení. Říká, že když má člověk s něčím vlastní zkušenost a je nadšený, tak to z něj vyzařuje. A to, co vyzařujeme, je stejně nejdůležitější. 🙂 Protože druzí poznají, jestli si stojíme za naším produktem anebo jestli lžeme. Jeho firma si zakládá na referenčním marketingu, kdy nadšení zákazníci doporučují produkty dál. Je to tedy postaveno na pravdě. Lidé jsou nadšení a sdílejí své zkušenosti mezi další lidi. Zároveň za doporučení můžou mít jejich zákazníci finanční odměnu. Takže to funguje tak trochu na principu multi-level marketingu.

Ve světě existují zhruba 3 firmy, které mají podobný produkt. Ale Radimova firma se liší tím, že mají vodík v kapslích a že má na jednu kapsli 3x větší hodnotu než vodík ostatních firem. 

Závěrečné otázky pro Radima

1. Co je pro tebe nejdůležitější životní hodnota? Opravdová láska.

2. Tvá každodenní aktivita/rituál, který praktikuješ opravdu každý den? To je ta již několikrát zmíněná meditace! 🙂

3. Kdybys mohl cokoli, co bys udělal? Přál bych si, aby spadla opona s koronavirem…

4. S kým by ses chtěl potkat, kdybys měl stroj času? Tomáše Garrigua Masaryka a Tomáše Baťu.

5. Co bys chtěl vzkázat našim posluchačům? Přál bych jim, aby našli cestu ke své duši, aby ji milovali, aby s ní rozmlouvali a aby vnímali hlas, co jim jejich duše říká.

6. Kde tě posluchači najdou? Radima najdete na Facebooku pod jménem Radim Kutnohorský. S Radimem jsme se domluvili a vytvořili speciální odkaz, přes který si můžete koupit balíček Molekulárního Vodíku 3 balení + 1 zdarma. Cena poté místo 1330,- za jedno balení vychází za 3290,- za čtyři balení (můžete tak potěšit třeba někoho blízkého). Stačí kliknout na odkaz pod tímto textem a dostanete se na registrační stránku pro objednání balíčku. Pro slevu do kolonky kód doporučitele zadejte „magiezivota“.

Odkaz na produkt MOLEKULÁRNÍ VODÍK SE SLEVOU! 3+1 ZDARMA – https://www.h2europe.company/backoffice/user/index.php?do=customerregister&reid=3622  

Odkaz na Molekulární Vodík – https://www.h2europe.company/recovery/

 

Kontakty na nás:

Jmenuji se Adéla Třetinová a mou vášní je zdravý životní styl a osobní rozvoj. Inspiruji lidi k péči o své tělo, k rozvíjení mysli a k naslouchání svého srdce. Na základě toho vznikly online programy Promedituj se ke štěstí a Spokojená ve svém těle, které najdete na mých webových stránkách.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.