Petra Poláková – SEBELÁSKA je základ pro SPOKOJENÝ ŽIVOT! Numerologie, karty, léčivá síla kamenů, Happy Mind!

Ahoj! 🙂 V dnešním článku jsme si pro vás připravili rozhovor se skvělou ženou Petru Polákovou ze Slovenska, která je certifikovaná životní a vztahová koučka, motivátorka a průvodkyně osobnostním rozvojem. Věnuje se také numerologii a regresní terapii. Její zálibou a srdcovkou jsou také karty a ve volném čase vyrábí náramky z léčivých minerálů a kamenů pod značkou Happy Mind.

Příběh Petry a její cesta k osobnímu rozvoji

Petra nám prozradila, že už od svého dětství byla nakloněná osobnostnímu rozvoji. Už od malička cítila, že ji to k tomuto tématu táhne. Každopádně se tím moc nezabývala a žila spíš v nevědomí toho, jak to tady v životě funguje. Všechno se ale změnilo v její dospělosti, kdy dostala výpověď v práci. Díky tomu se dostala ke knize ,,Mysli, konej a zbohatni“, což byla její první kniha týkající se osobnostního rozvoje.

Díky této knize zjistila, že má špatně nastavené její finanční podvědomí. Začala dál vyhledávat informace o funkci myšlení, sledovala různé kouče a motivátory a dokonce si založila svůj vlastní e-shop s oblečením. E-shop se stal úspěšným a to především díky jejímu už správnému nastavení jejího myšlení! Petra ale i přesto necítila, že je to její životní naplnění. Cítila volání, že chce pomáhat lidem.

Vykročení k jejímu poslání

A tak kromě řízení e-shopu začala dělat sociální práci. Po několika měsících v této práci si uvědomila, že lidé nepotřebují až tak rady, které jim v této práci dávala. Ale že lidé především potřebují pracovat sami na sobě – na jejich osobnostním rozvoji. Petra se dostala k jedné příležitosti koučování, cítila u toho naplnění, udělala si tedy rovnou kurz a rozhodla se, že se bude naplno věnovat právě koučování! E-shop opustila a sociální práci také. Zároveň koučování rozšířila o numerologii, regresní terapie a o výklad karet.

Koučink

Petra nám vyprávěla i něco o kurzu koučování. Tento kurz probíhal 8 měsíců a naučila se tam, jak přistupovat ke klientům při řešení různých problémů. Dané přístupy využívá, ale koučink s klienty si uzpůsobuje podle toho, jak to cítí ona. Co vycítí, že klienti potřebují. Kombinuje to proto i s kartami, s numerologií a tak dále.

Jakmile začala s koučováním, tak k ní chodily primárně ženy řešit VZTAHY. Z toho důvodu se rozhodla, že bude dělat i VZTAHOVÝ KOUČINK. Petra říká, že ve vztahovém koučinku musí člověk začít sám u sebe. Rozvíjet svou sebelásku, uzdravit své podvědomé vzorce týkající se vztahů a otevřít své srdce. Petra pokládá klientům otázky, díky kterým je podněcuje, aby si na danou příčinu sami odpověděli. Odpovědi totiž nosíme všichni v sobě. A Petra jim pomáhá si příčinu uvědomit a poté na ní společně pracují, aby ji vyřešili.

Jak otevřít své srdce a mít se rád(a)?

Petra říká, že sebeláska je určitě základ! Taky je potřeba léčit své podvědomé vzorce a to skrz meditace, afirmace, čtení knih. Dál klienty navádí, aby se naučili napojovat se na vnitřní zdroj štěstí a naplnění. A to jde pak ruku v ruce s láskou, se sebeláskou. 🙂

Jak se ale vlastně naučit sebelásce? Dřív měla Petra se sebeláskou problémy. Měla strach se ukazovat před lidmi a veřejně vystupovat. Začala na své sebelásce ale postupně pracovat. Začínala čtením knih, psala si deník, používala afirmace. Pracovala na tom cca 2 roky a říká, že to stálo za to, protože vidí výsledky! 🙂 Nejvíc jí prý pomohla práce se zrcadlem a meditace. Taky i audio od Louise Hay o sebelásce, které najdete na YouTube. A Radek dodává, že mu tahle nahrávka taky dost pomohla, že je úžasná. Petře ještě pomohlo, když ze svého života nechala odejít lidi, se kterými se necítila dobře a nechala si ve svém životě jen takové lidi, se kterými se cítí krásně a kteří ji podporují. To bere jako velkou formu sebelásky – to, s jakými lidmi trávíme čas a jak se díky tomu cítíme.

Kořen nedostatku sebelásky

Většina jejich klientů má problém se sebeláskou. Proč tomu tak vlastně je, že se lidé nemají rádi? Petra sdělila, že to začíná v dětství a hlavně to souvisí s tím, jak se k nám chovají naši rodiče. Jestli nás podporují anebo kritizují. Nemusí to být jen rodiče, ale také učitelé či děti ve škole. Jak se k nám chovají, jestli nás třeba šikanují či srovnávají. Petra vzpomíná, že jí jednou učitelka řekla, že neodmaturuje. Bohužel učitelé často sráží dítěti sebevědomí. Stačí i malá připomínka, která nás zamrzí a můžeme si to s sebou nést celý život, dokud to nezačneme řešit.

Karty a numerologie

Karty fungují tak, že se Petra napojí na klienta a vyloží mu karty. Díky tomu ho nasměruje nějakým směrem a odhalí mu, co je skryté. Karty ale neodhalují rozhodnutí! Každý člověk se totiž musí rozhodovat sám za sebe. Karty mají ukázat jen možnosti, ukázat něco, co je skryté, ukázat talenty. Díky tomu se totiž pak daný klient lépe rozhodne, něco si díky tomu třeba uvědomí a vidí svou cestu jasněji.

Nejedná se o žádné jasnovidectví nebo věštění z karet. To, co dělá Petra, je jen nasměrování. Neříká lidem jejich osud – co přesně se jim má v budoucnosti stát. Honza zmínil příběhy věštění z karet, kdy lidé navštěvují nějakou osobu, která jim předpoví budoucnost. Ta osoba může říct něco, co se člověku nelíbí, jenže on tomu uvěří, protože věří, že je to věštkyně a že mluví pravdu. Jenže se jedná o PLACEBO EFEKT! Člověk tomu uvěří a z toho důvodu se mu to stane. Ale důležité je si uvědomit, že my sami si tvoříme svou vlastní REALITU. My sami se rozhodujeme, co se nám v našem životě stane a co ne. Proto pozor na to, pokud chce někdo předpovídat vaši budoucnost. Nezapomínejte na to, že to vy jste ti tvůrci. Nechat se nasměrovat určitě můžete – přesně takovým způsobem, jakým to dělá Petra. Ukáže vám možnosti, ale nepředpoví vám vaši budoucnost.

Kromě karet se věnuje také numerologii. K tomu potřebuje od klientů JMÉNO a DATUM NAROZENÍ. Z toho se pak dá o člověku spoustu vyčíst. Radek se ptal, co to znamená, když se on i jeho táta narodili oba ve stejný den, a to 11.1. Petra mu řekla, že mají podobnou duchovní cestu a je mezi nimi nějaké pouto. Petra pracuje i se životními čísly. Životní číslo si můžete spočítat i vy, na internetu najdete spoustu návodů, jak na to. Každé životní číslo má svůj specifický popis a odpovídá tomu, jaká je naše duchovní cesta, jaké máme vlastnosti. Díky zjištění životního čísla toho spoustu o sobě zjistíte. 🙂 Kromě toho nám Petra nám prozradila, že rok 2021 znamená transformaci a především to číslo 21 si nese symbol velkých změn.

Léčivé kameny a jejich magické účinky

Petra nám prozradila, jak se dostala ke kamenům, k minerálům! Řekla nám, že na jedné vícedenní akci onemocněla, bylo jí opravdu špatně. Koupila si tam ale křišťál a jak šla spát, tak si ho dala vedle sebe. Jak se probudila a vstala, tak jí najednou bylo o mnohem lépe! V ten moment si uvědomila, jak velkou mají minerály moc. Začala si dál všímat účinků minerálů a poté se rozhodla založit vlastní značku ,,Happy mind“, kdy sama vyrábí náramky z léčivých kamenů, léčivých minerálů. Petra si kameny pečlivě vybírá, má ověřeného dodavatele, který má kameny opravdu kvalitní. Vybírá náramky podle znamení, ale taky náramky na míru.

Úspěšné příběhy klientů

Petra měla spoustu klientek, které žily například i 10 roků v destruktivních vztazích. Pak je Petra vděčná, když od klientky slyší, že se jí podařilo od jejího partnera po 7 letech odpoutat! Že už je šťastná a že dokáže žít naplněná i sama. A dokonce když pak napíše, že si našla nový a krásný vztah. To, že jsou ženy vůbec v destruktivních vztazích, je opět nedostatkem sebelásky. Pokud se i vám opakují dokola různé situace – například ve vztazích, tak nyní víte, na koho se můžete obrátit. 🙂 Je opravdu lepší si říct o pomoct, než se do nekonečna trápit.

Závěrečné otázky pro Petru

1. Co je pro tebe nejdůležitější životní hodnota? Určitě rodina, přátelé a vážit si nejbližších lidí okolo mě.

2. Tvá každodenní aktivita/rituál, který praktikuješ opravdu každý den? Jak ráno vstanu, tak si sednu do obyváku na gauč a pustím si afirmace. Také medituji, čtu a snažím se alespoň 2x do týdne cvičit.

3. Kdybys mohla cokoli, co bys udělala? Já mám takový sen, že bych založila organizaci, která by pomáhala dětem v Africe. Zkrátka nějakým způsobem jim pomáhat. To je můj velký sen.

4. S kým by ses chtěla potkat, kdybys měla stroj času? Nikdo mě nenapadá momentálně! 😀 Ale asi s Einsteinem. 😀

5. Co bys chtěla vzkázat našim posluchačům? Pracujte na sobě, ale za ničím se nežeňte. 🙂 Snažte se zpřítomňovat a buďte vděční za každý moment.

6. Kde tě posluchači najdou? Určitě mě najdete na Instagramu, na mém Facebooku a taky na mém webu.

 

Kontakty na nás:

Jmenuji se Adéla Třetinová a mou vášní je zdravý životní styl a osobní rozvoj. Inspiruji lidi k péči o své tělo, k rozvíjení mysli a k naslouchání svého srdce. Na základě toho vznikly online programy Promedituj se ke štěstí a Spokojená ve svém těle, které najdete na mých webových stránkách.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.