Vítej, člověče!

Jmenuji se Radek Bárta a jsem podnikatel, který našel svoji cestu ke svobodě prostřednictvím sebepoznání. Moje mise je inspirovat lidi k plnějšímu prožívání života.

5 životních oblastí

Čemu dáme energii, to poroste.🌹

Pokud chceme uspět, například v podnikání, věnujme tomu několik let úsilí a výsledky se dostaví. Co ale, když nám mezitím selže zdraví nebo se rozpadnou vztahy? Život není černobílý! Je potřeba ho vnímat komplexně.

Proto zastávám myšlenku pěti životních oblastí.

O jaké oblasti jde?

Můj pohled na komplexní rozvoj

 • 📚SEBEROZVOJ
  Vzdělání je klíčem k bohatšímu životu. Jaké informace přijímáme do naší mysli, takové výsledky budeme mít. Poznávat sebe sama a vnímat vlastní pocity je základní předpoklad pro naplněný život.
 • 🥗ZDRAVÍ
  Bez zdraví nemáme nic. Nejdříve se musíme cítit dobře ve svém těle, abychom mohli tuto energii přenášet dál. Porozumění základům, jako jsou pohyb, výživa, dýchání a biohacking, nám poskytne lepší prožitek a přinese více radosti.
 • 🫂VZTAHY
  Lidé jsou sociální bytosti a nejsilnější energií ve vesmíru je láska. Proto dbáme na vztahy. Ty nejdůležitější z nich jsou vztah k sobě samému, vztah ke své rodině a vztahy s našimi nejbližšími přáteli.
 • 🔥MOJE MISE
  Plné uspokojení získáme, až když nám dává smysl naše pracovní činnost. Zastávám princip 'Dej a bude ti dáno'. Ať už jsme v podnikání nebo v zaměstnání, měli bychom dělat věci, které nás hluboce zajímají a pro které máme dary a talenty.
 • 💰PENÍZE
  Žijeme ve světě, který přijal finanční prostředky jako základní formu směny mezi lidmi. Naučme se dobře pracovat s penězi a investovat, a zažijeme větší svobodu.

Spolupráce

Je několik způsobů, jak semnou můžeš spolupracovat:

 • 🎥TVORBA VZDĚLÁVACÍHO OBSAHU
  Pojďme vytvořit něco s přesahem! Ať už to bude podcast, seminář nebo nějaký hodnotný kurz.
 • 👨🏼‍💻INVESTIČNÍ MENTORING A KOUČINK
  Na individuální úrovni ti mohu nabídnout své desetileté zkušenosti s investicemi a financemi. Specializuji se na dlouhodobé a systematické budování peněžní hojnosti.
 • 🤝PODNIKATELSKÝ PROJEKT
  Spolupracuji s projekty, které poskytují nadstandardní služby v oblasti investic a financí. Pokud máš nadšení a zájem o tato témata, určitě se mi ozvi.
 • 👥NETWORKING
  Rád se setkávám s lidmi, kteří mají přesah. Rád tě spojím s dalšími tvůrci. Pojďme se sejít u dobrého čaje nebo kávy.

📲Kontaktuj mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.