Odhal, jak se efektivně dostat do formy bez vyřazení ze sociálního života. 

Nauč Se Vytvořit Vlastní Jídelníček, Který Ti Chutná, Máš Při Něm Spoustu Energie A Přitom Tě Nijak Neomezuje!

Jsi unavený(á) všemi různými triky a „zaručeně fungujícími zkratkami“?

Je jich plný Instagram. 30-ti denní výzvy s různými doplňky stravy o kterých jsi ani neslyšel(a), doplňeny dietním čajem a zeleným koktejlem, které ti zajistí zhubnutí 5-ti kg za dva týdny.

Podobných informací se na nás teď hrne spousta! Tolik, že není těžké se v tom všem ztratit.

Zní to povědomě?

Nejsi v tom sám(a)!

Mé jméno je Jan Jiráň a dřív jsem měl také pořádný zmatek ve výživě...

Jedl jsem všechno a nehleděl na kvalitu potravin a ani na jejich původ. Když mi ručička na váze ukázala téměř 100 kg, rozhodl jsem se jednat. Začal jsem se zajímat o tělu přirozeným principům, které vedou k opravdovému zdraví jako jsou například celistvé potraviny, přerušované půsty, vliv spánku, dýchací techniky a regenerace. Od té doby se neustále vzdělávám a studuji i práci vědců, kteří s novými výzkumy přicházi na doslova "biohacking" člověka - tedy jak zůstat zdravý a odolný.

Aktuálně mám svou metodu, kterou jsem si otestoval na sobě a spousty svých klientů, která dle různých vědeckých studií vede nejblíže k přirozenému stravování. Tyto principy ohromně napomáhají zdravému tělu a člověk z nich pak může benefitovat.

Já (v pravo) pár let zpět....

A když jsem kompletně změnil svůj životní styl...

VYTVOŘIL JSEM METODU BUĎ FIT MINI S OHLEDEM NA FUNGOVÁNÍ NAŠEHO TĚLA A HORMONŮ A JAK SE PODLE TOHO TEDY STRAVOVAT...

 • Díky tomu si dokážeš vytvořit vlastní stravovací plán a vše si během chvíle spočítat a vytvořit, bez zbytečných dalších výdajů za výživového poradce.

Naučím tě, jak si spočítat energetickou bilanci, jak si nastavit kalorický deficit pro hubnutí nebo nadbytek kalorií pro nabírání svalové hmoty, kolik porcí jídla denně je dobré sníst, sestavíš si svůj stravovací plán na míru, aby ti jídlo hlavně chutnalo!

Co se v online programu BUĎ FIT mini naučíš a získáš:

1

NAUČÍŠ se krok po kroku metodu, jak si vypočítat energetickou bilanci - kalorický příjem!

Pochopíš, jak BILANCE funguje a jak si nastavit kalorický příjem tak, abys hubnul/a nebo přibíral/a

2

VYBEREŠ si stravovací plán dle vypočítaného kalorického příjmu!

Podle svého výpočtu a cíle si vybereš FLEXIBILNÍ stravovací plán

3

Vše si POSKLÁDÁŠ podle sebe a svých CHUTÍ! Vytvoříš si tak plán, který Ti bude CHUTNAT!

Získáš konkrétní stravovací plán, podle kterého si budeš schopný/á poskládat vše naprosto podle své libosti

 • Naučíš se vypočítat svoji energetickou bilanci
  Hodnota 500kč
 • Určíš si svůj cíl pro zhubnutí tuků / nabíraní svalů
 • Vybereš si svůj stravovací plán, který tě nebude omezovat!
  Hodnota 3990Kč
 • Získáš know-how ohledně esenciálních makroživin a o pojmu "lowcarb"
 • Vše je vytvořeno pro maximální efekt s ohledem na zdraví našeho těla
 • Zjístíš jak funguje přerušovaný půst a jak ho zařadit do jídelníčku
 • Jako bonus získáš od Radka tři tréninky s vlastním tělem pro inspiraci na cvičení doma!
  Hodnota 990kč
 • Tréninky obsahují prvky z mobility, jógy a kalisteniky

Celková hodnota programu je 5480 Kč a nyní je dostupný za 699 Kč

 

Reference na naše online programy 

Online program BUĎ FIT mini

pro tebe připravil

Jan Jiráň

Výživový poradce a trenér

Nyní za 699 KČ / 7,9 EUR získej okamžitý přístup k online programu!

 

 

Po zaplacení ti přijde email s přístupy do členské sekce, kde trénink najdeš

 

Vyber si prosím objednávku v KČ nebo EUR

OBJEDNÁVKA V ČESKÉ KORUNĚ:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

OBJEDNÁVKA V EURECH:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Další reference

Rád bych touto cestou doporučil Honzu, který mi radí od začátku roku. Mým cílem je naučit se správně jíst a snížit hmotnost, což se mi díky němu podařilo. Díky jeho přátelskému a povzbuzujícímu přístupu a precizně sestavenému jídelníčku se mi podařilo zhubnout a cítit se mnohem lépe. Nové stravovací návyky hodlám udržovat i nadále a doporučuji Honzu všem, kterým není jejich zdraví lhostejné. Díky! 🙂
Honza
Ahoj, chci poděkovat Honzovi za pomoc při změně mých špatných stravovacích návyků a za milý a osobní přístup. Na doporučení jsem se rozhodla objednat a nechat si poradit, protože jsem po operaci začala nabírat kila. Jsem mile překvapená, jak funguje úprava jídelníčku, vynechání určitých potravin a naopak zařazení jiných. A váha jde dolů bez větších problémů, bez hladu a se spoustou energie. Honzíka vřele doporučuji!
Mirka
Než jsem začal hubnout vážil jsem 111 kg. Z počátku jsem svou obezitu nijak neřešil, jedl jsem, co jsem chtěl, kdy jsem chtěl a téměř vůbec jsem se nehýbal. Avšak po delší době mě začalo trápit, že mám problém hrát s kamarády sporty či vůbec vyjít schody bez toho, abych se zadýchal, ale i přes tyto problémy jsem se nemohl donutit s tím cokoli dělat. Až mě jednou má kamarádka upozornila na Honzu, že by mi mohl pomoc. Od té doby (3 měsíce) spolupracujeme a váha mi jde hezky dolů (- 13kg). Cítím se skvěle a můžu konečně dělat věci a záliby, které jsem předtím zvládal ztěží. Díky moc Honzo!
Štěpán
Moje cesta ke zdravé výživě začala ze dne na den. Dcera pro mě chtěla jen to nejlepší, a tak mě bez mého vědomí přivedla k Honzovi. V prvních okamžicích jsem byla hodně nedůvěřivá a hlavně jsem nevěřila sama sobě, že dokážu změnit své stravovací návyky, ale i přesto jsem se rozhodla pro spolupráci. K mému překvapení jsem postupně měnila staré návyky a s Honzovou pomocí se mi podařilo zhubnout krásných 10 kg. Nyní se stravuji zdravě a chutně! Určitě doporučuji Honzu těm, kdo váhají a bojí se velkých změn ve stravování.
Milena
Než jsem otěhotněla, měla jsem celkem normální váhu (60 kg). Po dítěti mi zůstalo 10 kg a celé dva roky se váha nepohnula ani o kilo , dokonce jsem začala ještě přibývat a tak jsem si řekla , že takhle to nejde.“ Zkoušela jsem různé přípravky na hubnutí, diety ,ale vše bezúspěšně. “Poslední” nadějí pro mě bylo vyhledat odborníka. Našla jsem si Honzíka, který je skvělý a velmi nápomocný. Nikdy bych nevěřila , že změnou stravování to půjde takhle snadno. Za 2 měsíce mám 6 kg dole a věřím , že nejsou poslední.“ Děkuji Ti Honzíku!
Vlaďka